Saat EV DEPL KANALLAR
 09:00 SKA Energiya Vladivostok  MATCH! Nash Sport MATCH! Planeta
 09:35 Sydney CC Mariners  BT Sport 1 / HD
 11:50 MelbourneV Melbourne C  Arena Sport 1 HD (cro)BT Sport 1 / HD Sportdigital TV / HD
 14:00 Greuther Fürth Heidenheim  Sky Bundesliga 4 / HD
 14:00 D.Dresden Stuttgart  OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 3 / HD
 14:00 Leganes Sevilla  LİG TV 4 
beIN LaLiga / HD Canal 9 (denmark) / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) Fox Sports (italy) / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD Viasat Football Norway / HD Viasat Football Sweden / HD
 14:00 Illich FKTernopil  Futbol 2 (ukraine) / HD
 14:00 Kasımpaşa Gaziantepspor  LİG TV
 14:00 Altınordu Mersin İ.Y  TRT Spor
 14:30 Chelsea Leicester  LİG TV 2 
Smart Spor 2 
Turkcell TV+ 
beIN Sports MENA 11 HD Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD Futbol 1 (ukraine) / HD Idman TV MATCH! Futbol 1 / HD MATCH! TV / HD OTE Sport 1 HD Sky Sport 3 (italy) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Ultra HD (4K) Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD SuperSport 3 HD (alb) Varzish Sport / HD Viasat Sport Premium / HD
 14:30 Amkar L.Moscow  Nash Futbol / HD
 14:35 Jiangsu Suning Shanghai SIPG  SFR Sport 2 HD SportKlub HD (balkins)
 15:00 P.Munster Wehen  WDR Fernsehen / HD
 15:00 RW Erfurt Magdeburg  MDR Fernsehen / HD [simulcast]
 15:00 Aalen Lotte  SWR Fernsehen WDR Fernsehen / HD
 15:00 Hallescher Zwickau  MDR Fernsehen / HD [simulcast]
 15:00 H.Rostock Osnabruck  NDR Fernsehen / HD
 15:00 Regensburg Duisburg  WDR Fernsehen / HD
 15:00 Elversberg Saarbrücken  SR Fernsehen
 15:00 Inter Baku Qabala  CBC Sport HD
 15:45 Concarneau Dunkerque  Foot HD
 16:00 Brest Strasbourg  beIN Sports France 1 / HD
 16:00 Lokomotiva Istra 1961  Arena Sport 1 HD (cro)
 16:00 Radnik Bn Zrinjski  Arena Sport 3 HD (cro)
 16:00 Napoli Roma  LİG TV 4 
Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports MAX 4 (france) Canal 9 (denmark) / HD Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 7 HD Sky Calcio 1 / HD Sky Sport 1 (italy) / HD Sport TV1 (portugal) / HD Viasat Football Sweden / HD Viasat Sport Norway / HD
 16:00 Ascoli Hellas Verona  Sky Calcio 2 / HD
 16:00 Avellino Spezia  Sky Calcio 6 / HD
 16:00 Brescia Salernitana  Abu Dhabi Sports 5 HD Sky Calcio 3 / HD
 16:00 Carpi US Latina  Sky Calcio 7 / HD
 16:00 Perugia Cittadella  Sky Calcio 8 / HD Sky Sport MIX HD (italy)
 16:00 Pisa Vicenza   Sky Calcio 4 / HD
 16:00 Virtus Entella Benevento  Sky Calcio 5 / HD
 16:00 Panaitolikos Kerkyra  Nova Sports 3 HD (cyprus) Nova Sports 3 HD (hellas)
 16:30 Aalesund Bodo/Glimt   TV2 Sport Premium 4 HD
 16:30 Gornik Leczna ArkaGdynia  Canal Sport HD (poland)
 16:30 M gladbach Hamburg  OTE Sport 5 HD Sky Bundesliga 3 / HD
 16:30 Köln Ingolstadt  Sky Bundesliga 5 / HD
 16:30 Augsburg Schalke 04  OTE Sport 8 HD Sky Bundesliga 4 / HD
 16:30 Hoffenheim Freiburg  Sky Bundesliga 6 / HD
 16:30 E.Frankfurt Bayern München  Eurosport 2 
beIN Sports MAX 5 (france) EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD EuroSport Norge HD OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 2 / HD Sky Sport Plus (italy) / HD Soico TV Sport TV5 (portugal)
 16:30 Gyirmot Mezokovesd  M4 Sport / HD
 16:30 Balıkesirspor Sivasspor  TRT Spor
 16:30 CSKA Sofia Levski Sofia   Diema Sport / HD
 16:30 Delhi Dynamos NorthEast Utd  Abu Dhabi Sports 6 HD
 17:00 Falkenbergs Sundsvall   C More Fotboll HD (swe)
 17:00 Varbergs Angelholm  TV4 Sport HD (sweden)
 17:00 Bournemouth Hull City  beIN Sports MENA 12 HD
 17:00 Arsenal Swansea  Smart Spor 
DIGITURK Kanal 91 
beIN Sports MENA 7 HD MATCH! Igra / HD
 17:00 Man City Everton  LİG TV 2 
Smart Spor 2 
Turkcell TV+ 
beIN Sports MENA 11 HD Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport 2 HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD ORTB (benin) OTE Sport 1 HD Sky Sport 3 (italy) / HD Sky Sports 5 (ireland only) / HD Sport TV3 (portugal) / HD TV Zimbo Viasat 1 (ghana)
 17:00 Stoke City Sunderland   beIN Sports MENA 2 HD
 17:00 West Brom Tottenham   beIN Sports MENA 9 HD MATCH! Arena / HD
 17:00 Wolfsberger Salzburg   Sky Sport 8 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD SportKlub (poland)
 17:00 Derby County Leeds Utd   Arena Sport 1 / HD (svk) EuroSport 1 Russia / HD Nova Sport (bulgaria) / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 2 (serbia) / HD TV3 Sport HD (sweden)
 17:00 Zorya Luhansk Volyn  2 2 (ukraine)
 17:00 Olimpic D. Shakhtar   Futbol 2 (ukraine) / HD SportKlub 3 (serbia) / HD
 17:00 Kayserispor Beşiktaş  LİG TV
 17:00 Rubin Kazan Kry. Sovetov  Tivibu Spor 
Nash Futbol / HD
 17:15 Barcelona Deportivo  LİG TV 3 
3 Sport (Afghanistan) 6?Eren (den) / HD Arezo TV beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) Fox Sports (italy) / HD Lemar TV / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD Varzish Sport / HD Viasat Football Norway / HD Viasat Sport Sweden / HD
 17:30 Qarabağ Sumqayıt  CBC Sport HD
 18:00 Nancy Paris SG  LİG TV 4 
Arena Sport 2 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD Canal Sport (france) / HD Eleven Sports HD (poland) Nova Sports 5 HD (cyprus) Nova Sports 5 HD (hellas) Sport 1 HD (germany) Sport TV1 (portugal) / HD TV5 Monde (africa) TV5 Monde Maghreb-Orient / HD Viasat Sport Norway / HD
 18:00 NK Inter HNK Cibalia  Arena Sport 3 HD (cro)
 18:00 Vozdovac Partizan  Arena Sport 5 HD (cro)
 18:00 Pandurii Botosani  Digi Sport 1 (rom) / HD
 18:00 Micholavce Trencin   Dvojka (RTV 2) / HD
 18:15 Asteras Platanias  Nova Sports 1 HD (cyprus) Nova Sports 1 HD (hellas)
 18:45 Tychy 71 Podbeskidzie  Polsat Sport / HD
 19:00 Sarpsborg Rosenborg  TV2 Sport Premium 4 HD
 19:00 Piast Ruch Chorzow  Canal Sport HD (poland)
 19:00 Diosgyor Videoton  M4 Sport / HD
 19:00 Ümraniyespor Göztepe  TRT Avaz
 19:00 Pescara Sampdoria   Arena Sport 4 HD (cro) Canal 9 (denmark) / HD eir Sport 1 Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 7 HD Sky Calcio 1 / HD Sky Super Calcio / HD Sport TV5 (portugal) Viasat Football Sweden / HD
 19:15 Airdrieonian Peterhead  BBC Alba
 19:15 TNS Llandudno  S4C *RED button S4C Digital / HD
 19:30 Copenhagen Silkeborg IF  TV3 Sport 1 (den) / HD
 19:30 Crystal Palace West Ham  Smart Spor 2 
Turkcell TV+ 
beIN Sports MENA 11 HD BT Sport 1 / HD Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD Futbol 2 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD OTE Sport 1 HD Sky Sport 3 (italy) / HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD TV2 Sport Premium 1 HD Varzish Sport / HD Viasat Sport Premium / HD
 19:30 Rapid Wien Altach  Sky Sport 1 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]
 19:30 A.Wacker St.Polten  Sky Sport 6 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]
 19:30 Sturm Graz Ried  Sky Sport 5 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC] SportKlub (poland)
 19:30 Utrecht Go Ahead  Fox Sports 3 (nederland)
 19:30 Aston Villa Wolves  Digi Sport 2 (svk) / HD Nova Sport (bulgaria) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 3 (serbia) / HD
 19:30 W.Bremen Leverkusen  Eurosport 2 
BT Sport 3 / HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska EuroSport 2 Sweden HD MATCH! Futbol 3 / HD OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 1 / HD Sky Sport Plus (italy) / HD Sport TV4 (portugal) / HD
 19:30 Chernomorets Dynamo Kiev  2 2 (ukraine)
 19:30 Atletico Madrid Granada  LİG TV 3 
6?Eren (den) / HD beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) Fox Sports (italy) / HD Futbol 1 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD Viasat Football Norway / HD Viasat Sport Sweden / HD
 19:30 Adanaspor Karabükspor  LİG TV 2
 19:30 Elazığspor Bandırmaspor  TRT Spor
 19:30 S.Moscow Rostov  Tivibu Spor 2 
Abu Dhabi Sports 5 HD Arena Sport 1 / HD (svk) MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD
 20:00 Gençlerbirliği Galatasaray  LİG TV
 20:00 Neftohimik Slavia Sofia  Diema Sport / HD
 20:30 Astra Giurgi Concordia  Digi Sport 1 (rom) / HD
 20:30 Panionios Olympiakos  Nova Sports 2 HD (cyprus) Nova Sports 2 HD (hellas)
 20:45 PSV Eindhoven Heracles  Tivibu Spor 3 
Foot HD Fox Sports 1 HD (nederland) Sky Sports MIX (uk/ire) / HD Viasat Sport Norway / HD
 21:00 Lorient Nantes   beIN Sports MAX 6 (france)
 21:00 Montpellier Caen  Arena Sport 5 HD (cro) beIN Sports MAX 7 (france)
 21:00 Bastia Angers  beIN Sports MAX 4 (france)
 21:00 Guingamp Lille  LİG TV 4 
Arena Sport 2 HD (cro) beIN Sports MAX 5 (france)
 21:00 Levante Mallorca  GOL (España)
 21:15 Slovacko V.Plzen   CT Sport / HD
 21:30 Zaglebie Lubin Lechia Gdansk  Canal Sport HD (poland)
 21:30 Dunanjska Zilina  DajTo (slovakia) / HD
 21:45 AZ Alkmaar Vitesse   Fox Sports 3 (nederland)
 21:45 Real Betis Real Madrid  LİG TV 3 
3 Sport (Afghanistan) Arezo TV beIN Sports France 2 / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) Fox Sports (italy) / HD Futbol 1 (ukraine) / HD Idman TV Irib Varzesh Lemar TV / HD Movistar Partidazo / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD Varzish Sport / HD Viasat 4 Norge / HD Viasat Sport Premium / HD
 21:45 Juventus Udinese  LİG TV 2 
6`Eren (den) / HD Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports France 3 / HD BT Sport 3 / HD Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 1 HD Sky Calcio 1 / HD Sky Sport 1 (italy) / HD Sky Super Calcio / HD Sport TV4 (portugal) / HD Viasat Football Norway / HD Viasat Football Sweden / HD
 22:15 Gafanha Porto  Sport TV1 (portugal) / HD

Bir Cevap Yazın