25 Ağustos Pazar canlı maç izle hangi kanallarda 25.08.2013

Saat Takımlar Kanal Listesi
00:00 Villareal – Valladolid 6’Eren (den) / HD 
  Al Jazeera Sport +8 / HD2 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe) 
  C+ Liga (esp) / HD 
  Film+ (bulgaria) 
  Fox Sports (italy) / HD 
  MAX Norge / HD 
  NTV Plus Futbol HD only 
  NTV Spor Smart HD 
  OTE Sport 2 / HD 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  SK Prime / HD 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport 2 (cze/svk) / HD 
  Sport 2 (hungary) 
  Sport TV2 / HD 
  SuperSport 3 (za) / HD 
  SuperSport MaXimo
00:30 Flamengo – Gremio Al Jazeera Sport 2 
  Arena Sport 3 (serbia) 
  Arena Sport 3 HD (cro) 
  Benfica TV / HD 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  Digi Sport 1 (cze/svk) 
  Digi Sport 1 (hun) / HD 
  Digi Sport 1 (rom) 
  PFC International 
  Sport 2 (israel) 
  SuperSport 3 HD (alb) 
  TRK Futbol+ / HD 
  TV4 Sport Xtra HD (swe)
00:30 Rosario Central – Godoy Cruz Canal 7 TV Pública
01:00 Club America – Monarcas Morelia Canal Estrellas / HD
02:00 DC United – Toronto FC -
02:00 Montreal Impact – Houston Dynamo -
03:00 Criciuma – Coritiba PFC International
04:00 FC Dallas – San Jose Earthquakes -
04:00 Vancouver Whitecaps – L.A. Galaxy -
04:30 Real Salt Lake – Columbus Crew -
12:00 Sevilla Atletico – Lucena -
13:00 Daegu – Suwon Bluewings -
13:00 Conquense – Toledo -
13:15 Oliveirense – Leixoes Sport TV1 / HD
13:30 Go Ahead Eagles – Groningen Fox Sports Eredivisie 1 HD
14:00 OB Odense – Nordsjaelland Canal 8 Sport (den)
14:30 Fortuna Düsseldorf – Bochum   NTV Plus Futbol HD only 
  OTE Sport 3 
  Sky Bundesliga 1-10 / HD
14:30 FSV Frankfurt – Union Berlin Sky Bundesliga 1-10 / HD
14:30 Paderborn – 1860 Munich Sky Bundesliga 1-10 / HD
14:40 Jiangsu Sainty – Changchun Yatai -
14:45 Young Boys – Grasshoppers SimulCast: SK Prime / HD 
  Sport 5 (israel) / HD
14:45 Sion – Thun -
14:45 Beijing Guoan – Dalian Aerbin -
15:00 Guangzhou Evergrande – Guangzhou FC -
15:00 Lille – St Etienne Al Jazeera Sport +6 / HD5 
  Arena Sport 3 (serbia) 
  Arena Sport 4 HD (cro) 
  beIN Sport 1 / HD 
  BT Sport 2 / HD 
  C+ Sport (poland) / HD 
  Digi Sport 1 (cze/svk) 
  Digi Sport 3 (rom) 
  Dolce Sport / HD 
  Fox Sports (italy) / HD 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  TRK Futbol (ukraine) 
  TV4 Sport (sweden)
15:15 Watford – Nottingham Forest SimulCast: SK Prime / HD 
  Al Jazeera Sport +5 / HD4 
  beIN Sport Max 3 
  GSP TV canlı izle
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Slovak Sport TV1 
  Sport 2 (israel) 
  TV10 (sweden) 
  TV2 Sport Premium HD
15:30 Feyenoord – NAC Breda   Fog Tv canlı izle
  Al Jazeera Sport +7 / HD3 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  Film+ HD (bulgaria) 
  Fox Sports Eredivisie 1 HD 
  Fox Sports Plus (italy) / HD 
  Setanta Africa 
  Sport 1 (ukraine) 
  Sport TV1 / HD 
  SportKlub+ / HD 
  SuperSport 2 HD (alb)
15:30 Vitesse Arnhem – Twente  Fox Sports Eredivisie 3
15:30 Club Brugge – AA Gent Sport 1 (israel) / HD 
  Sport 1 Voetbal
16:00 Viborg – Esbjerg TV3 Sport 1 (den) / HD
16:00 Halmstad – AIK Stockholm C More Live 3 (nor/swe) 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe)
16:00 Gefle – Helsingborg C More Fotboll (swe) 
  C More Live 4 (nor/swe)
16:00 Qabala – Garabagh Idman TV canlı izle 
16:00 Platinum Stars – Bidvest Wits SuperSport 4 (za) / HD
16:30 Braunschweig – Eintracht Frankfurt BT Sport 1 / HD 
  EuroSport 2 (ne) / HD 
  EuroSport 2 (nordic) 

  Neo Prime (india) 
  NTV Plus HD Sport 
  NTV Plus Sport Online 
  OTE Sport 3 
  Sky Bundesliga 1 / HD1 
  Sky Calcio 7 / HD 
  Sky Super Calcio / HD 
  Sport+ (france) 
  SuperSport 1 HD (alb) 
  SuperSport 7 (za) 
  
TRT Haber canlı izle
  TRT Hd canlı izle
16:30 Aalesund – Start C More Fotball (nor) / HD
16:30 Rubin Kazan' – Kryliya Sovetov NTV Plus Nash Futbol / HD
16:30 Slask Wroclaw – Widzew Lodz C+ Family (poland) / HD 
  Polsat Sport / HD
17:00 Zürich – St Gallen RSI La 2 / HD 
  RTS Deux / HD 
  SRF Zwei / HD
17:00 TAVŞANLI LİNYİTSPOR – SAMSUNSPOR TRT Spor canlı izle
17:00 Karpaty – Hoverla 2+2
17:20 Varberg – Orebro TV4 Sport (sweden)
17:30 Utrecht – AZ Alkmaar Fox Sports Eredivisie 1 HD
17:30 Debrecen – Ferencvaros Magyar 1 / HD
17:30 Botosani – Vaslui Digi Sport 1 (rom)
17:30 Rapid Vienna – Grödig ORF Eins canlı izle
  Sky Sport (austria) 
  Sky Sport 4 (germany) / HD4
18:00 Cardiff City – Manchester City SimulCast: Sport 1 (isr) / HD 
  Al Jazeera Sport +10 / HD6 
  Al Jazeera Sport +9 / HD1 
  Benfica TV / HD 
  C+ Sport (france) / HD 
  C+ Sport (poland) / HD 
  Canal+ 1 (esp) / HD 
  Digi Sport 2 (hun) / HD 
  Fox Sports (italy) / HD 
  LIG TV3 / HD 
  MTV 3 Max Sport 1 / HD 
  Nova Sport (bulgaria) / HD 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  OTE Sport 1 / HD 
  Sky Sport 1 (germany) / HD1 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Slovak Sport TV2 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  SuperSport 3 (za) / HD 
  SuperSport MaXimo 
  TV2 Sport Premium HD 
  TV3 Sport 2 (den) / HD 
  Viasat Sport (swe) / HD 
  Viasat Sport Baltic
18:00 Tottenham Hotspur – Swansea City SimulCast: Sport 1 (isr) / HD 
  Al Jazeera Sport +5 / HD4 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  Fox Sports 2 HD (ned) 
  Fox Sports Plus (italy) / HD 
  MTV 3 Max Sport 2 / HD 
  NTV Plus Futbol HD only 
  OTE Sport 2 / HD 
  SportKlub+ / HD 
  SuperSport 5 (za) 
  TRK Futbol+ / HD 
  TV2 Sport Premium 2 HD 
  TV3+ (denmark) / HD 
  Viasat Football (swe) / HD
18:00 IFK Varnamo – Assyriska -
18:00 Esteghlal Tehran – Rah Ahan Iran TV3 
  Irib 2 (Jame-Jam 2) 
  Irib 3 (Jame-Jam 3)
18:00 Botev Plovdiv – Slavia Sofia News 7 (bul) / HD
18:00 Ajaccio – Nice Al Jazeera Sport +6 / HD5 
  beIN Sport 1 / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  Dolce Sport 2 
  ESPN (uk/ireland) / HD 
  Sport 1 (russia) / HD 
  Sport TV2 / HD
18:00 FC Copenhagen – Vestsjaelland SimulCast: SK Prime / HD 
  Canal 9 (den) / HD
18:00 Khazar Lenkoran – Neftchi Idman TV canlı izle 
18:00 Trepça 89 – Liamkos Kosova SuperSport 3 HD (alb)
18:00 Velez Mostar – Olimpic Sarajevo BHT 1 (BiH)
18:30 Augsburg – Stuttgart BT Sport 1 / HD 
  C+ Deportes 2 HD 
  EuroSport 2 (ne) / HD 
  EuroSport 2 (nordic) 

  Foot+ 24/24 
  Neo Prime (india) 
  NTV Plus Sport 
  Sky Bundesliga 1 / HD1 
  Sky Calcio 7 / HD 
  Sportmanía 
  SuperSport 2 HD (alb) 
  SuperSport 7 (za) 
  
TRT Haber canlı izle
  TRT Hd canlı izle
18:30 Malmö – IFK Gotenberg C More Live 4 (nor/swe) 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe)
19:00 Strommen – Elverum -
19:00 Ranheim – Ullensaker/Kisa -
19:00 Kristiansund – Follo -
19:00 HamKam – Vard -
19:00 Bodo/Glimt – Mjondalen -
19:00 Stabaek – Hodd -
19:00 Honefoss – Sarpsborg 08 C More Live 3 (nor/swe)
19:00 Valerenga – Lillestrom C More Fotball (nor) / HD
19:00 Haugesund – Tromso C More Live 2 (nor/swe)
19:00 Wisla Krakow – Lech Poznan C+ Family (poland) / HD 
  Slovak Sport TV1 
  SportDigital.tv
19:00 Kuban Krasnodar – Ural GSP TV canlı izle
  NTV Plus Nash Futbol / HD
19:00 Internazionale – Genoa Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport +7 / HD3 
  Arena Sport 1 HD (cro) 
  Arena Sport 4 (serbia) 
  BT Sport 2 / HD 
  bTV Action / HD 
  C+ Liga Campeones / HD 
  Canal 8 Sport (den) 
  Canal 9 (norway) 
  Digi Sport 1 (cze/svk) 
  Digi Sport 3 (rom) 
  Fox Sports 2 HD (ned) 
  nSport / HD 
  NTV Plus HD Sport 
  NTV Plus Sport Online 
  OTE Sport 3 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  Sky Calcio 1 / HD 
  Sky Sport 1 (italy) / HD 
  Sky Super Calcio / HD 
  Sport 2 (israel) 
  Sport TV3 
  Sport+ (france) 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 1 HD (alb) 
  SuperSport 6 (za) / HD 
  TV4 Sport Xtra HD (swe)
19:00 Anderlecht – Sporting Charleroi SimulCast: SK Prime / HD 
  Sport 1 Voetbal 
  Sport TV Live / HD 
  SportKlub (poland)
19:00 Oostende – Zulte Waregem -
19:00 Racing Genk – Cercle Brugge -
19:00 Concordia Chiajna – Pandurii Dolce Sport / HD
19:00 Metalurg Z – Dynamo Kyiv SimulCast: SK Prime / HD 
  TRK Futbol (ukraine)
19:15 Aris Thessaloniki – AEL Kallonis Nova Sports 2 (hellas) / HD
19:15 Platanias – Asteras Tripolis Nova Sports 3 (hellas)
19:15 PAS Giannina – Apollon Smirnis  Nova Sports 4 (hellas)
19:15 Xanthi – Panthrakikos Nova Sports 7 (hellas)
19:30 Paks – Honved Sport 2 (hungary)
19:30 Nacional Madeira – Vitoria Guimaraes Sport TV África HD 
  Sport TV1 / HD
19:30 Astra Ploiesti – Petrolul Ploiesti Digi Sport 1 (rom)
19:30 Dnipro – Shakhtar Donetsk 1+1 International 
  2+2
19:45 Benfica – Gil Vicente SimulCast: SK Prime / HD
20:00 ORDUSPOR – MERSİN İDMANYURDU TRT Spor canlı izle
20:00 FETHİYESPOR – BALIKESİRSPOR TRT WEB TV
20:00 DENİZLİSPOR – 1461 TRABZON TRT WEB TV
20:00 ADANA DEMİRSPOR – GAZİANTEP B.Ş.BLD.SPOR TRT WEB TV
20:00 Brondby – Randers   TV3+ (denmark) / HD
20:00 Sandnes Ulf – Rosenborg TV2 (norway) / HD
20:00 Atletico Madrid – Rayo Vallecano  6’Eren (den) / HD 
  Al Jazeera Sport +8 / HD2 
  beIN Sport 1 / HD 
  C More Fotboll (swe) 
  C More Live (nor/swe) / HD 
  C+ Liga (esp) / HD 
  C+ Sport (poland) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  Film+ (bulgaria) 
  Fox Sports (italy) / HD 
  Idman TV canlı izle 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  
Ntv Spor canlı izle
  OTE Sport 1 / HD 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Sport 1 (cze/svk) 
  Sport 1 (hungary) / HD 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport 5 (israel) / HD 
  Sport TV2 / HD 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  SuperSport 3 HD (alb) 
  SuperSport 5 (za) 
  SuperSport MaXimo
20:00 Recreativo Huelva – Sporting Gijon Al Jazeera Sport +5 / HD4
20:00 Tenerife – Hercules -
20:00 Levski Sofia – Cherno More Varna TV7 (bulgaria)
20:00 Sigma Olomouc – Jablonec Fanda TV 
  Nova Sport (czech) / HD
20:00 Ourense – Compostela -
20:00 Partizan Belgrade – Radnicki 1923 Arena Sport 3 (serbia) 
  Arena Sport BiH
20:00 Hapoel Tel Aviv – Bnei Sachnin Sport 1 (israel) / HD
20:00 Salzburg – Admira Wacker Sky Sport (austria)
20:00 Puebla – Cruz Azul Azteca Internacional 
  Setanta Africa 
  Sport 5+ (israel)
20:00 Real Aviles – Cultural Leonesa -
20:00 Hrvatski Dragovoljac – Rijeka Arena Sport 3 HD (cro)
20:15 Elazığspor – Karabükspor LIG TV3 / HD Trt radyo 1 canlı dinle
20:15 Sivasspor – Konyaspor LIG TV2 / HD Trt radyo 1 canlı dinle
21:00 Maccabi Haifa – Ironi Kiryat Shmona IBA Channel 1 / HD 
  The Israeli Network
21:00 RCA Casablanca – OCS Safi Al Jazeera Sport Global 
  Arryadia
21:30 Györ ETO – Videoton  Sport 2 (hungary)
21:30 Mons (Bergen) – Standard Liege Slovak Sport TV1 
  Sport 2 (israel) 
  SportKlub (poland)
21:30 Olympiacos – Atromitos Nova Sports 1 (hellas) / HD
21:30 Tavriya – Chornomorets Odessa   TRK Futbol+ / HD
21:45 Napoli – Bologna Al Jazeera Sport +7 / HD3 
  Arena Sport 4 (serbia) 
  Arena Sport 4 HD (cro) 
  beIN Sport 2 / HD 
  bTV Action / HD 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  Digi Sport 2 (svk) 
  Digi Sport 3 (rom) 
  OTE Sport 2 / HD 
  Setanta Ireland 
  Sky Calcio 1 / HD 
  Sky Sport 1 (italy) / HD 
  Sport Plus (russia) 
  Sport TV3 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 4 HD (alb) 
  SuperSport 6 (za) / HD
21:45 Lazio – Udinese  Al Jazeera Sport +4 
  Arena Sport 2 HD (cro) 
  BT Sport 1 / HD 
  C+ Liga Campeones / HD 
  Digi Sport 1 (cze/svk) 
  Dolce Sport / HD 
  Foot+ 24/24 
  NTV Plus Futbol HD only 
  OTE Sport 4 
  Ring.bg / HD 
  Sky Calcio 3 / HD 
  Sport 1 (israel) / HD 
  SuperSport 1 HD (alb) 
  SuperSport 7 (za) 
  TV4 Sport Xtra HD (swe)
21:45 Livorno – Roma Al Jazeera Sport +9 / HD1 
  Al Jazeera Sport HD 1 
  C+ Multideporte 1 
  Canal 8 Sport (den) 
  Canal 9 (norway) 
  Fox Sports 2 HD (ned) 
  NTV Plus Sport Online 
  Sky Calcio 2 / HD 
  Sport 5+ LIVE / HD 
  Sport+ (france) 
  SuperSport 2 HD (alb)
21:45 Bursaspor – Galatasaray LIG TV / HD Trt radyo 1 canlı dinle
21:45 Torino – Sassuolo Sky Calcio 5 / HD
21:45 Cagliari – Atalanta  Al Jazeera Sport +1 
  Sky Calcio 4 / HD
21:45 Parma – Chievo Al Jazeera Sport +2 
  Sky Calcio 6 / HD
21:45 FC Porto – Maritimo SimulCast: SK Prime / HD 
  beIN Sport Max 3 
  Sport TV Live / HD 
  Sport TV África HD 
  SportDigital.tv
22:00 Malaga – Barcelona Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport +8 / HD2 
  beIN Sport 1 / HD 
  C More Fotball (nor) / HD 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe) 
  C+ Sport (poland) / HD 
  Canal 9 (den) / HD 
  Canal+ 1 (esp) / HD 
  Digi Sport 1 (rom) 
  Duhok TV 
  Film+ (bulgaria) / Film+ HD 
  Fox Sports Plus (italy) / HD 
 
 Idman TV canlı izle 
  Iran TV3 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  
NTV Spor Smart / HD 
  OTE Sport 1 / HD 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Sport 1 (cze/svk) 
  Sport 1 (hungary) / HD 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport 5 (israel) / HD 
  Sport TV1 / HD 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  SuperSport 3 (za) / HD 
  SuperSport 3 HD (alb) 
  SuperSport MaXimo
22:00 Levante – Sevilla SimulCast: SK Prime / HD 
  Al Jazeera Sport +5 / HD4 
  C More Fotboll (swe) 
  C More Live (nor/swe) / HD 
  C+ Liga (esp) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  NTV Plus Sport 
  OTE Sport 3
22:00 Nantes – Paris St Germain  Al Jazeera Sport +6 / HD5 
  Arena Sport 3 (serbia) 
  Arena Sport 3 HD (cro) 
  BT Sport 2 / HD 
  C+ France / HD 
  Dolce Sport 2 
  Fox Sports (italy) / HD 
  nSport / HD 
  ONE Sport (israel) 
  Sport 1 (russia) / HD 
  Sport 1 Voetbal 
  Sport TV2 / HD 
  TV3 Sport 1 (den) / HD 
  TV4 Sport (sweden) 
  Viasat Football (nor) / HD
22:00 Vasco da Gama – Corinthians Al Jazeera Sport 2 
  Digi Sport 1 (hun) / HD 
  Digi Sport 1 (rom) 
  Sportmanía 
  SuperSport 5 HD (alb)
22:00 Sao Paulo – Fluminense PFC International
22:00 RNK Split – Osijek Arena Sport 1 HD (cro)
23:00 Chabab Rif Hoceima – MAS Fes Arryadia
00:00 Real Betis – Celta Vigo Al Jazeera Sport +5 / HD4 
  beIN Sport 1 / HD 
  C More Fotball (nor) / HD 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe) 
  C+ Liga (esp) / HD 
  Canal 9 (den) / HD 
  Film+ (bulgaria) 
  Fox Sports (italy) / HD 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  NTV Spor Smart HD 
  OTE Sport 3 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport TV1 / HD 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  TRK Futbol (ukraine)
     
  BASKETBOL – VOLEYBOL – TENİS – YARIŞ vs..  
09:00 KADINLAR YARI FİNAL 
PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA TURU RUSYA
Ntv Spor Smart
11:00 ERKEKLER YARI FİNAL 
PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA TURU RUSYA
Ntv Spor Smart
15:00 KADINLAR ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 
PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA TURU RUSYA
Ntv Spor Smart
15:45 BELÇİKA – HIRVATİSTAN 
SPOR TOTO WORLD CUP
Ntv Spor canlı izle
16:00 ERKEKLER ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI 
PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA TURU RUSYA
Ntv Spor Smart
17:30 KADINLAR FİNAL 
PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA TURU RUSYA
Ntv Spor Smart
18:00 BVA Plaj Voleybolu Bayanlar Final Sports Tv canlı izle
18:00 TÜRKİYE – SIRBİSTAN 
SPOR TOTO WORLD CUP
Ntv Spor canlı izle
18:30 ERKEKLER FİNAL PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA TURU RUSYA Ntv Spor Smart
19:00 BVA Plaj Voleybolu Erkekler Final Sports Tv canlı izle

Processing your request, Please wait....

Bu Habere Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>