3 Ağustos Cumartesi Günü Maç Yayınları Hangi Kanalda canlı izlenir 03.08.2013

Saat Takımlar Kanal Listesi
01:30 Palmeiras – Bragantino PFC International
12:00 Urawa red Diamonds- Sanfrecce Hiroshima WWW: livesport.tv
12:30 Volga – Zenit St Petersburg NTV Plus Nash Futbol / HD
12:30 Kashima Antlers – Omiya Ardija JPN: J Sports 3
13:00 Albirex Niigata – Shimizu S Pulse JPN: J Sports 3
13:00 Jubilo Iwata – Nagoya Grampus Eight JPN: J Sports 4 
  WWW: livesport.tv
13:00 Vegalta Sendai – Kawasaki Frontale canlı izle EuroSport 2 (france) 
  EuroSport 2 (germany) 
  EuroSport 2 canlı izle
  EuroSport 2 (ne) / HD 
  EuroSport 2 (nordic) 
  EuroSport 2 HD
13:00 Kashiwa reysol – Sagan Tosu WWW: livesport.tv
13:00 Shonan Bellmare – Yokohama F Marinos WWW: livesport.tv
13:00 FC Seoul – Suwon Bluewings WWW: livesport.tv
13:30 Incheon United – Ulsan Horang i WWW: livesport.tv
14:15 Burnley – Bolton Wanders maçını canlı izle Al Jazeera Sport +4 
  GSP TV canlı izle 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  TV10 (sweden) 
  TV2 Sport Premium HD
14:45 Liverpool – Olympiacos beIN Sport 2 / HD 
  BFBS Sport 
  BT Sport 1 / HD 
  Nova Sports 1 (hellas) / HD 
  Sport Italia 1 
  Sport TV1 / HD 
  SuperSport 6 (za) / HD
15:00 Nancy – Auxerre Al Jazeera Sport +6 
  beIN Sport 1 / HD
15:00 Tom Tomsk – Ural NTV Plus Nash Futbol / HD
16:00 GALATASARAY – FC Porto maçını canlı izle Al Jazeera Sport +5 
  Al Jazeera Sport HD 4 
  Arena Sport 1 (serbia) 
  Arena Sport 3 HD (cro) 
  Arena Sport BiH 
  BT Sport 1 / HD 
  C More Fotboll (swe) 
  C More Live (nor/swe) / HD 
  Canal 8 Sport (den) 
  LiG TV / HD 
  Orange Sport (poland) 
  OTE Sport 1 / HD 
  Smart Spor / HD 
  Sport 1 Voetbal 
  Sport 2 (israel) 
  Sport TV Live 
  Sport TV África HD 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 3 (za) / HD 
  SuperSport MaXimo 
  TRK Futbol+ / HD
16:00 Moroka Swallows – Pretoria University SuperSport 4 (za) / HD
16:00 TP Mazembe – FUS Rabat Al Jazeera Sport +9
16:30 Wilhemshaven- Borussia Dortmund Arena Sport 1 HD (cro) 
  Arena Sport 3 (serbia) 
  Nelonen Pro 2 
  NTV Spor Smart HD 
  Orange Sport (poland) 
  Sky Sport 2 (germany) / HD2 
  Sport 1 (israel) / HD 
  Sport 1 (russia) / HD 
  Sport TV2 / HD 
  SuperSport 1 HD (alb) 
  Viasat Football (nor) / HD
16:30 Neustrelitz – Freiburg Sky Sport 1 (germany) / HD1
16:30 SF Baumberg – Inglostadt Sky Sport 1 (germany) / HD2
16:30 Bahlingen – Bochum Sky Sport 1 (germany) / HD3
16:30 Neckarsulm – Kaiserslautern Sky Sport 1 (germany) / HD4
16:30 Lippstadt – Bayer Leverkusen Al Jazeera Sport +8 
  Sky Sport 1 (germany) / HD1
16:30 Fortuna Cologne – Mainz 05 Sky Sport 1 (germany) / HD1
16:30 Aumund Vegesack – Hoffenheim Sky Sport 1 (germany) / HD2
16:30 Magdeburg – Energie Cottbus Sky Sport 1 (germany) / HD3
16:30 Stabaek – HamKam C More Live 4 (nor/swe)
16:30 Molde – Brann TV2 Zebra (nor)
16:30 Start – Odd Grenland C More Fotball (nor) / HD
16:30 Hoverla – Metalurg Z TRK Futbol (ukraine)
17:00 Queens Park Rangers – Sheffield Wednesday maçını canlı izle Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport +4 
  Al Jazeera Sport HD1 
  beIN Sport Max 3 
  GSP TV canlı izle
  Setanta Africa 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  TV10 (sweden) 
  TV2 Sport Premium HD
17:00 Kalmar – Syrianska C More Live 2 (nor/swe)
17:00 Oster – Brommapojkarna C More Live 3 (nor/swe)
17:00 GAIS – Varberg NOR: C More Play [online] 
  SWE: C More Play [online] 
  SWE: C SPORTS [online]
17:00 Arsenal Kyiv – Vorskla 2+2
17:05 AIK Stockholm – Elfsborg C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe)
17:20 Jönköpings Södra – GIF Sundsvall NOR: C More Play [online] 
  SWE: C More Play [online] 
  SWE: C SPORTS [online]
17:30 Wiener Neustadt – WAC Sky Sport (austria)
17:30 Diosgyör – MTK Budapest Sport 1 (hungary) / HD
17:30 Dinamo Moscow – Terek Grozny NTV Plus Nash Futbol / HD 
  Sport Plus (russia)
17:30 Sparta Rotterdam – PSV Youths FOX Sports Kanaal 2
18:00 AGF Arhus – Nordsjaelland TV3 Sport 1 (den) / HD
18:00 Slavia Sofia – Ludagorets News 7 (bul) / HD
18:00 Botosani – Sageata Navodari Digi Sport 1 (rom)
18:00 DAC Dunajska Streda – Zlate Moravce SVK: huste.tv [online]
18:00 IBV Vestmannaeyjar – FH Hafnarfjördur ISL: Stöd 2 Sport / HD
18:00 Neftchi – AZAL Baku maçını canlı izle Idman TV canlı izle
18:20 Arsenal – Napoli Arena Sport 1 (serbia) 
  Arena Sport 3 HD (cro) 
  Arena Sport BiH 
  beIN Sport 2 / HD 
  BT Sport 1 / HD 
  C More Fotboll (swe) 
  C More Live (nor/swe) / HD 
  Canal 8 Sport (den) 
  LIG TV / HD 
  Sky Calcio 1 / HD 
  Smart Spor / HD 
  Sport 1 (israel) / HD 
  Sport 1 Voetbal 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 3 (za) / HD 
  SuperSport MaXimo 
  TRK Futbol+ / HD
18:30 Spartak Trnava – Kosice SVK: huste.tv [online]
18:30 Olimpija – Maribor  
18:30 Sewe – CRD Libolo Al Jazeera Sport +9
18:30 Koper – Celje SLO: Planet TV
19:00 Widzew Lodz – Korona Kielce C+ Family (poland) / HD 
  Polsat Sport Extra / HD
19:00 1860 Rosenheim – Aalen Sky Sport 1 (germany) / HD1 
  TV3 Sport 2 (den) / HD 
  Viasat Sport Baltic
19:00 Viking – Lillestrom C More Fotball (nor) / HD
19:00 Zorya – Metalist Kharkiv Inter+ (ukraine) 
  TRK Futbol (ukraine)
19:15 Celtic – Ross County Setanta Africa 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Sport 5+ LIVE / HD 
  Sport TV2 / HD 
  SportKlub+ / HD 
  Telekanal Futbol
19:30 Monaco – Tottenham Hotspur Al Jazeera Sport +2 
  beIN Sport 1 / HD 
  BFBS Sport 
  ITV 4 / HD 
  Sport 2 (israel) 
  Sport Italia 1 
  Sport TV1 / HD 
  SuperSport 6 (za) / HD
19:30 Volyn Lutsk – Dnipro  1+1 International 
  2+2
19:45 ADO Den Haag – PSV Eindhoven maçını canlı izle Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport +6 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  C+ Liga (esp) / HD 
  FOG TV canlı izle
  Foot+ 24/24 
  FOX Sports Kanaal 1 HD 
  Ma Chaîne Sport / HD 
  Sport 2 (ukraine) 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  SuperSport 2 HD (alb)
20:00 Austria Vienna – Ried Sky Sport (austria) 
  Sky Sport 1 (germany) / HD1
20:00 Grödig – Admira Wacker Sky Sport (austria) 
  Sky Sport 1 (germany) / HD1
20:00 Wacker Innsbruck – Salzburg Sky Sport (austria) 
  Sky Sport 1 (germany) / HD1
20:00 CSKA Sofia – Cherno More Varna TV7 (bulgaria)
20:00 Haldas – Györ ETO Sport 1 (hungary) / HD
20:30 Dukla Banska Bystrica – MSK Zilina SVK: huste.tv [online]
20:45 St Gallen – Basel SK Prime / HD 
  Sport 5+ (israel)
20:45 Lausanne Sport – Grasshoppers SUI: TeleClub Sport 2 / HD 
  SUI: TeleClub Sport PPV
20:45 Twente – RKC Waalwijk  FOX Sports Kanaal 2
20:45 NEC Nijmegen – Groningen NED: FOX Sports Kanaal 3
21:00 Lokeren – Mons Bergen BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting 4 
  BEL: VOOfoot / HD
21:00 Sporting Charleroi – Waasland Beveren BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting 5 
  BEL: VOOfoot 2
21:00 Zulte Waregem – Kortrijk BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting HD1 
  BEL: VOOfoot 3
21:00 OH Leuven – Racing Genk BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting 3 
  BEL: VOOfoot 4
21:00 ARKA Gdynia – GKS Tychy Orange Sport (poland)
21:00 Liverpool – Arsenal BT Sport 2 / HD
21:15 Maritzburg United – Polokwane City SuperSport 4 (za) / HD
21:30 Legia Warsaw – Podbeskidzie C+ Family (poland) / HD
21:30 Eintracht Trier – FC Cologne Sky Sport 1 (germany) / HD1
21:30 Karlsruhe – Wolfsburg Arena Sport 1 HD (cro) 
  Arena Sport 2 (serbia) 
  Nelonen Pro 2 
  NTV Spor Smart HD 
  Sky Sport 2 (germany) / HD2 
  Sport 1 (russia) / HD 
  SuperSport 1 HD (alb) 
  TRK Futbol+ / HD 
  TV3 Sport 2 (den) / HD
21:30 Steaua Bucharest – Rapid Bucharest Digi Sport 1 (rom)
21:30 Sevastopol – Tavriya TRK Futbol (ukraine)
21:45 Paris St Germain – Bordeaux Al Jazeera Sport +4 
  Arena Sport 4 (serbia) 
  Arena Sport 4 HD (cro) 
  beIN Sport 1 / HD 
  Sport TV1 / HD 
  SuperSport 3 (za) / HD 
  TV5 Monde (africa) 
  TV5 Monde (europe) 
  TV5 Monde (maghreb)
21:45 Sampdoria – Marseille C+ France / HD
21:45 Heerenveen – AZ Alkmaar FOX Sports Kanaal 1 HD
21:45 Benfica – Sao Paulo Benfica TV
22:00 Puskas Academy – Ujpest Magyar 2 / HD
22:00 Rio Ave – Deportivo La Coruna Sport TV Live (portugal)
22:00 Celik Zenica – Olimpic Sarajevo Arena Sport BiH
22:00 Dinamo Zagreb – RNK Split Arena Sport 3 HD (cro)
22:10 Tigre -Velez Sarsfield maçını canlı izle Al Jazeera Sport +1 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  C+ Liga (esp) / HD 
  GSP TV canlı izle
  Ma Chaîne Sport / HD 
  Nova Sports 1 (hellas) / HD 
  Ring.bg / HD 
  Sport 2 (israel) 
  SportDigital.tv 
  SportKlub+ / HD
23:00 Al Ahly – Orlando Pirates Al Jazeera Sport +9 
  SuperSport 4 (za) / HD
     
  BASKETBOL – VOLEYBOL – TENİS – YARIŞ vs..
14:00 CEZAYİR – JAPONYA
VOLEYBOL GRAND PRIX
Ntv Spor canlı izle
17:00 TÜRKİYE – TAYLAND
VOLEYBOL GRAND PRIX
Ntv Spor canlı izle
19:00 TÜRKİYE – LETONYA CELJE TURNUVASI
 (EUROBASKET 2013 HAZIRLIK TURNUVASI) 
Ntv Spor canlı izle
21:45 SLOVENYA – SIRBİSTAN CELJE TURNUVASI
 (EUROBASKET 2013 HAZIRLIK TURNUVASI)
Ntv Spor canlı izle
22:00 ATP Tour Washington
Tenis Turnuvası
Sports Tv canlı izle

Processing your request, Please wait....

Bu Habere Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>