Saat Takımlar Kanal Listesi
02:15 Belgrano – Arsenal Sarandi Canal 7 TV Pública
06:00 Shimizu S Pulse – Sanfrecce Hiroshima JPN: J Sports 3
07:00 Jubilo Iwata – Sagan Tosu  
08:00 Kashiwa Reysol – Oita Trinita JPN: J Sports 4
08:30 Central Coast Mariners – Melbourne Heart AUS: Fox Sports 3HD 
  NZL: Sky Sport 3 / HD
11:00 Chindia Targoviste – Sportul Studentesc Dolce Sport 2
11:30 Rubin Kazan – Lokomotiv Moscow Al Jazeera Sport +9 
  ESPN (uk/ireland) / HD 
  LiG TV2 / HD 
  Ma Chaîne Sport / HD 
  NTV Plus Nash Futbol 
  Polsat Sport Extra / HD 
  Ring.bg / HD 
  Sport 1 (ukraine) 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (hungary) 
  SportKlub+ / HD 
  Taraftar 205 / HD 
  ESP: GOL T 
  MAS: Fox Football
12:00 Yokohama F Marinos – FC Tokyo Al Jazeera Sport +7 
  Al Jazeera Sport HD1
12:30 Ajax – Toronto FC Eredivisie Live 1 HD
12:30 Sao Paulo – Tottenham Hotspur  
12:45 Perth Glory – Adelaide United AUS: Fox Sports 1HD 
  NZL: Sky Sport 2 / HD
13:00 Garabagh – Qabala maçı canlı izle Idman TV canlı izle
13:30 Hoverla – Illichivets TRK Futbol (ukraine) 
  UKR: OLL TV [online]
14:00 Montrose – Rangers ESPN (uk/ireland) / HD 
  SportKlub+ / HD 
  AUS: Setanta Sports
14:00 Ingolstadt – Duisburg Sky Fußball Bundesliga
14:00 Hertha Berlin – Bochum FOG TV 
  OTE Sport 3 
  Sky Fußball Bundesliga
14:00 Kryliya Sovetov – Mordovia NTV Plus Nash Futbol
14:00 Anderlecht – Barcelona British EuroSport 2 / HD 
  Eredivisie Live 1 HD 
  EuroSport 2 (france) 
  EuroSport 2 (germany) 
  EuroSport 2 (international) 
  EuroSport 2 (ne) / HD 
  EuroSport 2 (nordic) 
  EuroSport 2 HD
14:00 Benfica – Bayern Munich  
14:00 Denizlispor – Kayseri Erciyesspor maçı canlı izle TRT 1 canlı izle
14:30 Piast Giwice – Jagiellonia C+ Sport (poland) / HD 
  Polsat Sport / HD
14:45 Sunderland – Manchester United 6’Eren (den) / HD 
  AD Sports HD3 
  AD Sports HD5 
  C+ GOL (poland) / HD 
  C+ Sport (france) / HD 
  Diema 
  Digi Sport 1 (hun) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  Jolly HD 
  LiG TV3 / HD 
  MTV 3 Max Sport 1 
  Nova Sports 1 (hellas) / HD 
  Premier League TV HD 
  Sky Calcio 10 
  Sky Sport 1 (germany) 
  Sky Sports 2 (uk) / 2HD 
  Sport 1 (israel) / HD 
  Sport 1 (russia) / HD 
  Sport 1 Voetbal 
  Sport TV1 / HD 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia) 
  SuperSport 10 (africa) 
  SuperSport 3 (za) 
  SuperSport 3HD (za) 
  SuperSport MaXimo 
  Tring Sport 1 / Jolly HD 
  TRK Futbol+ / HD 
  TV2 PL HD1 (nor) 
  TV3 Sport Premier League 
  Viasat Football (swe) / HD 
  Viasat Sport Baltic
15:00 Karlsruhe – Stuttgart Kickers SWR Fernsehen
15:00 Osnabrück – Hansa Rostock NDR Fernsehen
15:00 MTK Budapest – Honved Magyar 1 / HD
15:00 Travnik – Radnik Bijeljina BHT 1 (BiH)
15:00 Nantes – Monaco Al Jazeera Sport +5 
  beIN Sport 1 / HD
15:00 Inter Baku – Neftchi maçı canlı izle Idman TV canlı izle
15:00 Cherno More Varna – Levski Sofia TV7 (bulgaria)
15:00 Arminia Biefeld – Darmstadt 98 WWW: sportschau.de
15:00 Wackers Offenbach – Unterhaching WWW: mdr.de/sport
15:00 Kickers Offenbach – Unterhaching WWW: hr-online.de
15:30 Spartak Trnava – Kosice SVK: huste.tv [online]
15:30 Ruzomberok – Zlate Moravce SVK: huste.tv [online]
15:30 MSK Zilina – Spartak Myjava SVK: huste.tv [online]
15:30 Ajax – Sao Paulo Eredivisie Live 1 HD
15:30 Tottenham Hotspur – Toronto FC  
15:30 Platinum Stars – Mamelodi Sundowns SuperSport 4 (za)
16:00 Palermo – Roma Arena Sport 3 (srb) 
  A La Carte 1 (255) 
  Al Jazeera Sport +7 
  OTE Sport 3 
  Sky Calcio 2 / HD 
  Sport 5+ LIVE / HD 
  SuperSport 3 (alb) / HD
16:00 İnternazionale – Juventus Al Jazeera Sport +1 
  Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport HD1 
  Arena Sport 3 HD (cro) 
  Arena Sport 4 (serbia) 
  beIN Sport 2 / HD 
  C More Live (nor/swe) / HD 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  Canal 8 Sport (den) 
  Canal 9 (norway) 
  Digi Sport (cze/svk) 
  Digi Sport 1 (rom) 
  Dolce Sport / HD 
  MTV 3 Max Sport 2 
  News 7 (bulgaria) 
  nSport / HD 
  OTE Sport 1 / HD 
  RAI Italia 3 (africa) 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  Silemani TV 
  Sky Calcio 1 / HD 
  Sky Sport 1 (italy) / HD 
  Sport 1 (israel) / HD 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport Plus (russia) 
  Sport TV4 
  Sport+ (france) 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 1 (alb) / HD 
  SuperSport 2HD (za) 
  SuperSport 6 (za) 
  TV4 Sport Xtra HD (swe)
16:00 Metalurg Donetsk – Metalurg Z Inter+ (ukraine) 
  Telekanal Futbol 
  TRK Futbol (ukraine)
16:00 Cagliari – Fiorentina Al Jazeera Sport +4 
  Arena Sport 2 (serbia) 
  Arena Sport 4 HD (cro) 
  C+ Multideporte 2 
  Sky Calcio 3 / HD
16:00 Lazio – Catania Arena Sport 3 (srb) 
  Al Jazeera Sport +6 
  Arena Sport 1 HD (cro) 
  OTE Sport 4 
  Sky Calcio 4 / HD
16:00 Atalanta – Sampdoria Arena Sport 3 (srb) 
  Arena Sport 2 HD (cro) 
  Sky Calcio 5 / HD
16:00 Udinese – Bologna Al Jazeera Sport +9 
  Sky Calcio 6 / HD
16:00 Genoa – Siena Sky Calcio 7 / HD 
  ITA: Premium Calcio 6
16:00 Parma – Pescara Al Jazeera Sport +10 
  Sky Calcio 8 / HD
16:00 Gaziantepspor – Eskişehirspor

LiG TV / HD 
  Taraftar 204 / HD

Trt Radyo 1 canlı dinle

16:00 Çaykur Rizespor – Adanaspor maçı canlı izle TRT Spor canlı izle
16:30 Augsburg – Hannover 96 Sky Fußball Bundesliga
16:30 Fortuna Düsseldorf – Bayer Leverkusen NTV Plus Sport 
  Sky Fußball Bundesliga 
  Sport+ (france) 
  SuperSport 5 (alb)
16:30 Freiburg – Mönchengladbach Sky Fußball Bundesliga 
  Sky Sport Extra HD (germany)
16:30 Mainz 05 – Werder Bremen Foot+ 24/24 
  Sky Fußball Bundesliga
16:30 Schalke 04 – Hoffenheim Sky Fußball Bundesliga
16:30 Stuttgart – Borussia Dortmund maçı izle EuroSport 2 (ne) / HD 
  EuroSport 2 (nordic) 
  Neo Prime (india) 
  NTV Plus Futbol / HD 
  OTE Sport 2 / HD 
  Sky Fußball Bundesliga 
  Sky Sport HD2 (germany) 
  Sportmanía 
  SuperSport 4 (alb) / HD 
  TRT Haber canlı izle
  TRT HD canlı izle
16:30 Dinamo Moscow – Rostov NTV Plus Nash Futbol
16:30 The New Saints – Carmarthen S4C *RED button 
  S4C Digital
16:45 GKS Belchatow – Slask Wroclaw C+ Sport (poland) / HD 
  Polsat Sport / HD
17:00 Arsenal – Reading AD Sports HD4 
  Sport 1 (russia) / HD 
  SuperSport 7 (za) 
  SuperSport MaXimo 2 
  TV2 PL HD1 (nor)
17:00 Manchester City – Newcastle United AD Sports HD5 
  BHT 1 (BiH) 
  C+ Liga Campeones / HD 
  C+ Sport (france) / HD 
  Digi Sport 1 (hun) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  LiG TV3 / HD 
  MTV 3 Max Sport 1 
  Nova Sport (bulgaria) 
  Setanta Ireland (ROI only) 
  Sky Calcio 10 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  SuperSport 10 (africa) 
  SuperSport 3 (za) 
  SuperSport Select 
  TRK Futbol+ / HD 
  Viasat Football (swe) / HD
17:00 Swansea City – Tottenham Hotspur 6’Eren (den) / HD 
  AD Sports HD6 
  Sport 1 Voetbal 
  SuperSport MaXimo 
  TV3 Sport Premier League
17:00 West Ham United – West Bromwich Albion AD Sports HD7
17:00 Wigan Athletic – Norwich City AD Sports HD8
17:00 Southampton – Chelsea AD Sports HD3 
  C+ GOL (poland) / HD 
  Diema 
  Sport TV2 / HD 
  SportKlub+ / HD 
  SuperSport 3HD (za) 
  SuperSport 5 (za)
17:00 Admira – Mattersburg Sky Sport (austria)
17:00 Penafiel – Belenenses Sport TV1 / HD
17:00 Bayern Munich – Barcelona Eredivisie Live 1 HD 
  EuroSport 2 (france) 
  EuroSport 2 (germany) 
  EuroSport 2 (international)
17:00 Rayo Vallecano – Malaga maçı canlı izle Al Jazeera Sport +2 
  Al Jazeera Sport HD2 
  beIN Sport 1 / HD 
  C More Fotball (nor) / HD 
  C More Fotboll (swe) 
  C+ Liga (esp) / HD 
  C+ Weekend (poland) / HD 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  NTV Spor canlı izle 
  SK Prime / HD
17:00 Nottingham Forest – Brighton H. A. Slovak Sport TV 
  Sport 1 (ukraine) 
  TV2 Sport Xtra (nor) 
  NOR: TV2sumo.no
17:00 Anderlecht – Benfica  
17:00 Kecskemet – Pecs Sport 1 (hungary) / HD
17:00 MAT Tetouan – RCA Casablanca Al Jazeera Sport +5
17:15 Aris Thessaloniki – Panthrakikos Nova Sports 2 (cyprus) 
  Nova Sports 2 (hellas) / HD
17:15 OFI Crete – PAS Giannina Nova Sports 3 (cyprus) 
  Nova Sports 3 (hellas)
17:30 Arsenal Kyiv – Tavriya 1+1 International 
  2+2 (ukraine)
18:00 Troyes – St Etienne Al Jazeera Sport +4 
  C+ France / HD 
  Sport Italia 1 
  TV5 Monde (maghreb) 
  Viasat Football (nor) / HD
18:00 Dinamo Zagreb – Zadar Arena Sport 3 (serbia) 
  Arena Sport 3 HD (cro)
18:00 Omonia Nicosia – Nea Salamis CYP: Lumiere TV
18:00 Alki Larnaka – Ethnikos Achnas CYP: LTV Sports 2
18:00 Beroe – Slavia Sofia News 7 (bulgaria)
18:00 SuperSport United – Black Leopards SuperSport 4 (za) 
  SuperSport 4HD (za)
18:30 Senica – Banska  Bystrica SVK: huste.tv [online]
18:30 Trencin – Nitra SVK: huste.tv [online]
18:30 Mısır u20 – Gana u20 Al Jazeera Sport +9 
  SuperSport 9 (africa)
18:30 Maribor – Rudar Velenje SLO: Planet TV
18:45 Sion – Servette RTS Deux / HD 
  SF Zwei / HD 
  SUI: TeleClub Sport 2 / HD 
  SUI: TeleClub Sport PPV
19:00 Celta Vigo – Barcelona maçı canlı izle Al Jazeera Sport +2 
  Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport HD2 
  beIN Sport 1 / HD 
  C More Fotball (nor) / HD 
  C More Fotboll (swe) 
  C+ Liga (esp) / HD 
  C+ Sport (poland) / HD 
  Canal 9 (den) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  Duhok TV 
  Film+ HD (bulgaria) 
  Idman TV 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  NTV Spor canlı izle
  OTE Sport 1 / HD 
  Rah-e-Farda 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  SK Prime / HD 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Sport 1 Voetbal 
  Sport 2 (cze/svk) / HD 
  Sport 2 (hungary) 
  Sport 5 (israel) / HD 
  Sport TV2 / HD 
  SuperSport 1 (alb) / HD 
  SuperSport 2HD (za) 
  SuperSport 7 (za) 
  SuperSport MaXimo 
  TRK Futbol (ukraine) 
  TV+ (bulgaria) / Film+ HD
19:00 Polonia Warsaw – Legia Warsaw C+ Poland / HD
19:00 AA Gent – Mons Bergen BEL: Sporting Telenet HD1 
  BEL: VOOfoot / HD
19:00 Galatasaray – Büyükşehir maçı canlı dinle LiG TV / HD 
  Taraftar 204 / HD 

  Trt Radyo 1 canlı dinle
19:00 Sivasspor – Orduspor

LiG TV2 / HD 
  Taraftar 205 / HD

Trt Radyo 1 canlı dinle

19:00 Boluspor – Karşıyaka maçı canlı izle TRT Spor canlı izle
19:00 Gaz Metan Medias – FC Brasov Digi Sport 1 (rom)
19:20 Huddersfield Town – Hull City Al Jazeera Sport +7 
  Sky Sports 2 (uk) / 2HD 
  TV2 Sport Xtra (nor) 
  NOR: TV2sumo.no 
  SRB: SportKlub 3
19:30 Everton – Stoke City 6’Eren (den) / HD 
  AD Sports HD3 
  AD Sports HD5 
  C+ GOL (poland) / HD 
  C+ Multideporte 1 
  Digi Sport (cze/svk) 
  Digi Sport 1 (hun) / HD 
  ESPN (uk/ireland) / HD 
  Foot+ 24/24 
  Jolly HD 
  LiG TV3 / HD 
  MTV 3 Max Sport 1 
  Nova Sport (bulgaria) 
  Nova Sports 1 (hellas) / HD 
  Premier League TV HD 
  Sky Calcio 10 
  Sport 1 (russia) / HD 
  Sport TV3 
  SportKlub+ / HD 
  SuperSport 10 (africa) 
  SuperSport 3 (za) 
  SuperSport 3HD (za) 
  SuperSport MaXimo 2 
  Tring Sport 1 / Jolly HD 
  TV2 PL HD1 (nor) 
  TV3 Sport Premier League 
  Viasat Football (swe) / HD 
  Viasat Sport Baltic
19:30 Chievo – AC Milan Al Jazeera Sport +1 
  Al Jazeera Sport HD1 
  Arena Sport 4 (serbia) 
  Arena Sport 4 HD (cro) 
  beIN Sport Max 9 
  C+ Liga Campeones / HD 
  Canal 8 Sport (den) 
  Digi Sport 3 (rom) 
  Dolce Sport / HD 
  ESPN+ 
  MTV 3 Max Sport 2 
  OTE Sport 4 
  RAI Italia 3 (africa) 
  Setanta Ireland 
  Sky Calcio 1 / HD 
  Sky Sport 1 (italy) / HD 
  Sky Super Calcio / HD 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 3 (alb) / HD 
  SuperSport Select 
  TRK Futbol+ / HD 
  TV4 Sport Xtra HD (swe)
19:30 Bayern Munich – Hamburg maçı canlı izle C+ Fútbol (esp) / HD 
  C+ Sport (france) / HD 
  EuroSport (nordic) / HD 
  EuroSport 2 (ne) / HD 
  EuroSport 2 (nordic) 
  Neo Prime (india) 
  NTV Plus Futbol / HD 
  OTE Sport 2 / HD 
  Sky Fußball Bundesliga 
  Sky Sport HD1 (germany) 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport TV4 
  SuperSport 4 (alb) / HD 
  SuperSport 5 (za) 
  TRT Haber canlı izle
  TRT HD canlı izle
19:30 Ried – Rapid Vienna Arena Sport 3 (srb) 
  FOG TV 
  Sky Sport 2 (germany) 
  Sky Sport HD2 (germany)
19:30 Wacker Inssbruck – WAC Sky Sport (austria) 
  Sky Sport 2 (germany) 
  SUI: TeleClub Sport PPV
19:30 Wiener Neustadt – Sturm Graz Sky Sport (austria) 
  Sky Sport 2 (germany) 
  SUI: TeleClub Sport PPV
19:30 Ferencvaros – Egri FC Sport 1 (hungary) / HD
19:30 Karpaty – Shakhtar Donetsk 2+2 (ukraine)
19:30 Panathinaikos – Platanias Nova Sports 2 (cyprus) 
  Nova Sports 2 (hellas) / HD
19:45 Twente – NAC Breda Eredivisie Live 1 HD
20:00 Toronto FC – L.A. Galaxy CAN: RDS 
  CAN: TSN 
  USA: MLS LIVE [online]
20:00 Borac Banja Luka – Zrinjski Arena Sport BiH
20:00 Jagodina – Vojvodina Arena Sport 1 (serbia)
20:00 Hajduk Split – NK Zagreb Arena Sport 1 HD (cro) 
  Arena Sport 3 (serbia)
20:00 Stomil Olsztyn – Cracovia Krakow Orange Sport (poland)
20:00 HUSA Agadir – OCS Safi Arryadia
20:05 Ironi Ramat Hasharon – Hapoel Tel Aviv Sport 1 (israel) / HD
20:15 Academica – FC Porto A La Carte 1 (255) 
  Al Jazeera Sport +10 
  Ma Chaîne Sport / HD 
  Nova Sports 3 (hellas) 
  Sport TV África / HD 
  Sport TV1 / HD
20:15 Orlando Pirates – Pretoria University SuperSport 4 (za) 
  SuperSport 4HD (za) 
  SuperSport Select
20:45 Zürich – St Gallen SUI: TeleClub Sport PPV
20:45 Thun – Grasshoppers SUI: TeleClub Sport 2 / HD 
  SUI: TeleClub Sport PPV
20:45 Utrecht – VVV-Venlo Eredivisie Live 2
20:45 Willem II – Groningen NED: Eredivisie Live 3
20:50 Maccabi Tel Aviv – Maccabi Haifa IBA Channel 1 / HD 
  The Israeli Network
21:00 Real Zaragoza – Real Madrid maçı canlı izle Al Jazeera Sport +2 
  Al Jazeera Sport +3 
  Al Jazeera Sport HD2 
  beIN Sport Max 8 
  C More Fotball (nor) / HD 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe) 
  C+ Liga (esp) / HD 
  C+ Sport (poland) / HD 
  Canal 9 (den) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  Duhok TV 
  Film+ HD (bulgaria) 
  Idman TV 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  NTV Spor canlı izle
  OTE Sport 1 / HD 
  Setanta Sports Eurasia / HD 
  SK Prime / HD 
  Sky Sports 1 (uk) / 1HD 
  Sport 1 Voetbal 
  Sport 2 (cze/svk) / HD 
  Sport 2 (hungary) 
  Sport TV2 / HD 
  SuperSport 2 (alb) / HD 
  SuperSport 2HD (za) 
  SuperSport 7 (za) 
  SuperSport MaXimo 
  TRK Futbol (ukraine) 
  TV+ (bulgaria) / Film+ HD
21:00 Bordeaux – Lorient Al Jazeera Sport +4 
  beIN Sport Max 4 
  Setanta Africa 
  Sport Italia 1
21:00 Rennes – Nancy Al Jazeera Sport +8 
  beIN Sport Max 6
21:00 Evian TG – Reims beIN Sport Max 5
21:00 Valenciennes – Bastia  Al Jazeera Sport +9 
  beIN Sport Max 7 
  ONE Sport (israel)
21:00 Zulte Waregem – Lokeren SportKlub (poland) 
  BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting Telenet HD1 
  BEL: VOOfoot / HD 
  SRB: SportKlub 4
21:00 OH Leuven – Waasland-Beveren BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting Telenet 4 
  BEL: VOOfoot 4
21:00 KV Mechelen – Sporting Charleroi BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting Telenet 5 
  BEL: VOOfoot 2
21:00 Lierse – Kortrijk BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting Telenet 6 
  BEL: VOOfoot 3
21:00 Germinal Beerschot – Cercle Brugge BEL: Belgacom 11 
  BEL: Sporting Telenet 3 
  BEL: VOOfoot 5
21:00 Ajaccio – Toulouse Al Jazeera Sport +5 
  beIN Sport Max 3 
  Digi Sport 3 (rom) 
  Dolce Sport 2
21:15 Sparta Prague – Viktoria Plzen CT Sport / HD
21:30 New York Red Bulls – Philadelphia Union Arena Sport 2 (serbia) 
  Arena Sport 2 HD (cro) 
  C More Fotboll (swe) 
  C+ Multideporte 2
21:30 Rapid Bucharest – Pandurii Digi Sport 1 (rom)
21:45 Heerenveen – Feyenoord Al Jazeera Sport +7 
  C More Live (nor/swe) / HD 
  C+ Multideporte 1 
  Eredivisie Live 1 HD 
  Film+ (bulgaria) 
  GMG Football 
  Polsat Sport News 
  Sport 1 (israel) / HD 
  Sport 2 (ukraine) 
  SuperSport 3 (alb) / HD
22:00 Torino – Napoli  Al Jazeera Sport +1 
  Al Jazeera Sport HD1 
  Arena Sport 3 HD (cro) 
  Arena Sport 4 (serbia) 
  C+ Fútbol (esp) / HD 
  Canal 8 Sport (den) 
  Digi Sport (cze/svk) 
  Dolce Sport / HD 
  ESPN (uk/ireland) / HD 
  ESPN Latin America 
  Foot+ 24/24 
  News 7 (bulgaria) 
  nSport / HD 
  NTV Plus Futbol / HD 
  OTE Sport 2 / HD 
  RAI Italia 3 (africa) 
  Setanta Ireland 
  Sky Calcio 1 / HD 
  Sky Sport 1 (italy) / HD 
  Sky Super Calcio / HD 
  Sport 1 Select HD (ned) 
  Sport TV4 
  SportDigital.tv 
  SportKlub (hungary) 
  SuperSport 1 (alb) / HD 
  SuperSport 10 (africa) 
  SuperSport 3 (za) 
  SuperSport MaXimo 2 
  TRK Futbol+ / HD 
  TV4 Sport Xtra HD (swe)
22:00 New England – FC Dallas USA: MLS LIVE [online]
22:00 Cordoba – Sabadell SportKlub+ / HD 
  Tele Deporte
22:30 Benfica – Rio Ave A La Carte 1 (255) 
  Al Jazeera Sport +10 
  Arryadia 
  Ma Chaîne Sport / HD 
  Nova Sports 2 (hellas) / HD 
  RTP Internacional 
  SIC Internacional 
  Sport TV África / HD 
  Sport TV1 / HD 
  SportKlub (croatia) 
  SportKlub (serbia) / HD 
  SportKlub (slovenia)
23:00 Levante – Sevilla   6’Eren (den) / HD 
  Al Jazeera Sport +8 
  C More Sport (swe) 
  C More Sport HD (fin/swe) 
  C+ Liga (esp) / HD 
  Digi Sport 2 (rom) 
  MAX Norge 
  MTV 3 Max Sport 1 
  NTV Plus Futbol 2 / HD 
  OTE Sport 1 / HD 
  SK Prime / HD 
  Sport 2 (cze/svk) / HD 
  Sport 2 (hungary) 
  Sport Plus (russia) 
  Sport TV2 / HD 
  TV+ (bulgaria)
23:10 River Plate – Velez Sarsfield  Canal 7 TV Pública 
  Sportmanía
23:30 Palmeiras – Linense  Al Jazeera Sport 2 
  Arena Sport 1 HD (cro) 
  Arena Sport 3 (serbia) 
  C+ Liga Campeones / HD 
  LiG TV3 / HD 
  RAI Sport 1 
  TRK Futbol+ / HD
Processing your request, Please wait....

Bir Cevap Yazın