GS TV


Galatasaray TV, 15 Kasım 2006'da Doğan Grubu ile yapılan bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur. 28 Mayıs 2009'da Doğan Grubu ile sözleşme fesh edilmiştir. Türksat 3A, D-Smart ve Teledünya'daki yayınlarını sonlandıran kanal şu anda sadece Digiturk platformundan ve www.galatasaray.com web adresinden yayın yapmaktadır.

GS TV – Galatasaray Spor Kulübünün resmi yayın organıdır. Kulüp ile ilgili gelişmeleri,son dakika haberlerini,maçların analiz ve değerlendirmelerini,son dakika haberlerini,futbolcularla ve kulüp üyeleriyle olan röportajları,nostaljik dönemlere olan izleri Galatasaray Tv aracılığıyla takip edebilirsiniz.

GS Tv'yi artık MaclarHangiKanalda.Com aracılığıyla web sitemizden izleme şansına ulaşabilirsiniz. Gün boyu canlı yayını bu adresten  izleyebilirsiniz.

GS TV Genel Bilgileri:

GS TV Digiturk 75. Kanalda!

Galatasaray TV, bu gece yarısı itibarıyla Digitürk Platformu’ndan yayın hayatına devam edecek. Digitürk Platformu’nun 75. kanalından ekrana gelecek  GSTV,  Ağustos başında ise yeni yayın dönemine geçecek.

Galatasaray TV artık Digitürk Platformu’nda… Sarı-Kırmızı dünyanın sesi olan GS TV,27 Mayıs Çarşamba gecesi saat 24:00’den itibaren Digitürk 75. kanaldan yayına geçecek…Bundan böyle GS TV sadece Digitürk Platformu’ndan izlenebilecek ve bu Platformun tüm ayrıcalıklarını izleyenleri ile paylaşacak.

Galatasaray Futbol takımının Turkcell Süper Lig’de oynadığı  maçların tamamının tekrarı, özet görüntüleri GS TV’de yer alacak. Galatasaray’ın geçmiş yıllardaki tüm maçları, unutulmaz golleri, en heyecanlı dakikaları artık GS TV’de taraftarları ile buluşacak. Galatasaray taraftarları GS TV ayrıcalığı ile Sarı-Kırmızılı dünyadan hiçbir yerde bulunamayacak özel görüntüleri, röportajları, transfer haberleri başta olmak üzere tüm yaşananları, futboldan, basketbola; voleyboldan, yüzmeye bütün branşlarından her gelişmeyi ilk olarak GS TV aracılığıyla öğrenecekler.

Bir Cevap Yazın