MAÇLARIN ÖZETLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İddaa Maç Sonuçları Şampiyonlar Ligi 10.04.2013

 
İK1 469 Partick Thistle Greenock Morton 1-0 1 – 0     T
SLO Grosuplje Skofja  26-33 65 – 62    
İNLPS Kettering Town St Neots Town 0-0 1 – 0      
İNLPN Buxton Ilkeston Town 0-0 0 – 0      
İN1 467 Crewe Alexandra Brentford 0-1 0 – 2      
İCON Oxford City Bradford Park Avenue 1-1 1 – 1      
İNLPN Ashton United Matlock Town 0-0 2 – 0      
İN2 468 Rochdale Southend United 1-0 4 – 2      
ŞMP 470 Barcelona Paris S.G. 0-0 1 – 1     T 
ŞMP 471 Juventus Bayern Munich 0-0 0 – 2     T 
DUEL 472 Bayern Munich Barcelona 0-0 2 – 1      
DUEL 473 Juventus Paris S.G. 0-0 0 – 1      
AVL 731 R.Madrid Maccabi T. (6,5)  38-27 79 – 53    
İK3 466 Annan Athletic Queen`s Park 1-0 2 – 0      
AVL 727 Olympiakos Efes (6,5)  33-32 67 – 62    
AL1 728 Bamberg Ulm (8,5)  54-38 108 – 75    
AL1 729 EweBaskets Bayern (3,5)  29-39 75 – 72    
AL1 730 Tübingen Bonn (0,5)  40-33 80 – 74    
FRK Levallois Asvel  38-25 72 – 65    
BRPL2 PAEC Rio Claro 1-0 1 – 2      
AŞMP Al Ahli Sepahan Esfahan 1-0 4 – 1      
AL1 724 Artland Bayreuth (9,5)  39-32 73 – 60    
AL1 725 Mitteldeut TBB Trier (3,5)  31-33 84 – 72    
AL1 726 Phoenix Ludwigsbur (7,5)  41-48 95 – 85    
AL1 Skyliners Giessen  51-33 95 – 57    
GAF1 SuperSport United Chippa United 0-1 2 – 1      
GAF1 Ajax Cape Town Orlando Pirates 1-0 2 – 2      
AL3 465 Rot-Weiss Erfurt Karlsruher 0-1 0 – 1      
AL3 464 Babelsberg Stuttgart II 0-0 0 – 0      
AL1 723 Würzburg Bremerhave (5,5)  36-28 63 – 53    
SLO Union Sentjur  44-20 81 – 45    
SLO Rogaska Polzela  29-48 67 – 83    
SLO Geoplin Sl Elektra  29-33 68 – 73    
LITA Zalgiris Vilnius Ekranas 0-0 2 – 0      
BULA Lokomotiv Plovdiv Botev Vratsa 0-0 0 – 1      
POLK 463 Slask Wroclaw Wisla Krakow 2-0 2 – 1      
POL 722 Trefl (2,5) Zastal  39-41 82 – 78    
MAC 462 Papa TFC Debrecen 0-0 1 – 0      
KRKK Apollon Limassol AEK Larnaca 1-0 2 – 0      
DAN1 Skive IK Slagelse 2-1 2 – 2      
ÇEKK 459 Slovacko Mlada Boleslav 0-1 0 – 1      
YUN2 AE Larisa Iraklis Psachna 1-0 1 – 0      
DAK 461 Randers FC Horsens 0-0 1 – 0     T
ÇEKK 460 Plzen FK Baumit Jablonec 0-2 3 – 4      
AVL 721 CSKA Laboral (10,5)  50-35 89 – 78    
BOSN Zeljeznicar Zrinjski Mostar 0-0 0 – 0      
AŞMP Tractor Sazi Tabriz Al Shabab 0-0 0 – 1      
AFCC Al Kuwait Regar-TadAZ 0-0 5 – 0      
AŞMP Al Jazira Abu Dhabi Al Jaish 1-1 1 – 1      
FİK Viikingit II Jazz 0-0 0 – 1      
AFCC Al Riffa Safa 1-0 2 – 0      
AŞMP Al Gharafa Al Nasr 1-1 3 – 1      
HIRK 458 Slaven Koprivnica Hajduk Split 0-0 1 – 2      
BULA PFC Beroe Botev Plovdiv 2-0 2 – 1      
AFCC Al Shaab Ibb Al Faysali 0-1 0 – 2      
LITA Suduva Kruoja Pakruojis 0-1 0 – 1      
BOSN Siroki Brijeg Gradina Srebrenik 1-0 2 – 0      
BOSN Travnik Rudar Prijedor 0-1 0 – 1      
BOSN Velez Mostar FK Sarajevo 0-0 0 – 0      
BOSN Zvijezda Gradacac Radnik Bijeljina 1-1 1 – 1      
BOSN Borac BL Celik Zenica 1-0 2 – 0      
BOSN Leotar Trebinje Olimpik Sarajevo 0-0 1 – 0      
BOSN Slavija Sarajevo GOSK Gabela 2-0 2 – 1      
POL2 Brzesko Bogdanka Leczna 0-1 1 – 1      
MAC 457 Szombathelyi Haladas Videoton Fehervar 0-1 0 – 1      
POL2 Dolcan Zabki Olimpia Grudziadz 0-0 2 – 0      
KRKK Omonia Nicosia AEL 0-0 0 – 0      
BULA Minyor Pernik Chernomorets Burgas 0-1 0 – 1      
YUN2 Fokikos Apollon Smirnis 1-2 1 – 2      
BULA Cherno More Varna Montana 2-1 2 – 1      
POL2 Sandecja Nowy Sacz Nieciecza 0-0 0 – 0      
BULA Litex Lovech Etar-1924 2-1 6 – 1      
GURCK Dinamo Tbilisi Guria 2-1 3 – 2      
MAKE Pelister Turnovo 1-1 1 – 1      
AFCC Duhok Dhufar 2-1 6 – 1      
YUN2 Ethnikos Gazoros Panaitolikos 0-0 0 – 0      
YUN2 Niki Volos Anagennisi Epanomis 1-1 4 – 1      
YUN2 Panachaiki Olympiakos Volos 0-1 1 – 1      
YUN2 Kavala Iraklis Thessaloniki 0-0 0 – 0      
BULA Pirin Delchev Levski Sofia 0-1 1 – 1      
YUN2 Doxa Dramas Kallonis 0-0 1 – 0      
YUN2 Kallithea Ergotelis 1-0 2 – 1      
YUN2 Thrasyvoulos Fylis Anagenisi Giannitsa 2-1 4 – 1      
YUN2 Vyzas FC Pierikos 0-1 1 – 1      
GURCK Tskhinvali Metalurgi Rustavi 1-0 1 – 1      
AFCC Singapore AF Churchill Brothers 0-0 1 – 0      
AŞMP Beijing Guoan Bunyodkor 0-1 0 – 1      
BAL Kütahya Dumlupınar Ünv. Kütahya Şekerspor 0-0 2 – 0      
AŞMP Provincial Electrical Jiangsu Shuntian 1-0 2 – 0      
GURCK Sioni Torpedo Kutaisi 0-0 2 – 0      
GURCK Dila Gori Chikhura Sachkhere 0-1 1 – 2      
AŞMP Pohang Sanfrecce Hiroshima 0-0 1 – 1      
AFCC Ayeyawady United Maziya 3-0 3 – 0      
JLK 451 Cerezo Osaka FC Tokyo 0-0 2 – 1      
JLK 454 Nagoya Grampus Oita Trinita 0-1 1 – 1      
JLK 455 Niigata Kashima Antlers 0-2 1 – 2      
JLK 453 Kawasaki Frontale Shimizu S-Pulse 0-0 0 – 0      
JLK 456 Omiya Ardija Ventforet Kofu 0-2 1 – 3      
AŞMP Vegalta Sendai Seoul 1-0 1 – 0      
JLK 452 Jubilo Iwata Shonan Bellmare 1-0 1 – 0      
AFCC SHB-Da Nang FC Kelantan 0-0 0 – 1      
AFCC PS Semen Padang Kitchee 1-1 3 – 1      
Processing your request, Please wait....

Bir Cevap Yazın