Maç Sonuçları (Dünkü İddaa) – 26.01.2013

Liglerde heyecan dün gece oynanan maçlarla devam etti. Her zaman ki gibi muhteşem bir mücadeleye sahne olan maçlarda,birbirinden güzel hareketler,goller,asistler ve kurtarışlar yer aldı. Haberimizin detayında iddaa kuponunuzda oynadığınız maç sonuçlarını bulabilirsiniz.

MAÇLARIN ÖZETLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

MEK  277 Atlas Guadalajara Club America  0-1  2 – 1
MEK  275 Club Tijuana Pachuca  0-0  2 – 0
MEK  276 Monterrey San Luis FC  2-0  3 – 2
MEK  273 Cruz Azul Puebla  2-0  4 – 0
MEK  274 Queretaro Tigres UANL  0-1  0 – 2
BRPL  271 Linense Ituano  0-0  0 – 0
BRPL  272 Oeste Sao Caetano  1-1  1 – 1
İS1  270  2 Deportivo La Coruna Valencia  2-1  2 – 3 T
POR  269  1 Braga Benfica  0-2  1 – 2 T
HOL  267 Heracles Almelo PSV Eindhoven  0-2  1 – 5 T
İTA  268 Juventus Genoa  0-0  1 – 1 T
BEL  255  1 Waasland-Beveren Oud-Heverlee Leuven  0-0  2 – 0 T
BEL  252 Germinal Beerschot Mons  0-0  0 – 0 T
BEL  256 Zulte Waregem Lierse  1-0  2 – 0 T
BEL  254 KV Mechelen Genk  0-0  2 – 1 T
FR1  261 Nancy Lorient  1-0  2 – 1 T
İS2  265 Elche Hercules  1-0  2 – 0
İS1  264  1 Real Zaragoza Espanyol  1  0-0  0 – 0 T
BEL  253 Sporting Charleroi Cercle Brugge  -  vs  ERT
FR1  259 Evian TG Ajaccio  0-1  1 – 1 T
FR1  260 Montpellier Sochaux  2-0  2 – 0 T
FR1  263 Troyes Brest  1-0  2 – 1 T
BRPL  257 Guarani Ponte Preta  1-1  1 – 3
BRPL  258 São Paulo Atletico Sorocaba  1-0  2 – 1
FR1  262 Reims Toulouse  0-0  1 – 1 T
HOL  250  1 ADO Den Haag Roda  1  1-1  2 – 2 T
HOL  251 RKC Waalwijk NAC Breda  0-0  0 – 4 T
AFUK  249 Cezayir Togo  0-1  0 – 2 Maç tarafsız sahada oynandı
HOL  248 Zwolle Heerenveen  0-0  1 – 1
YUN  246 AEK Atina OFI  0-1  2 – 1
AL1  245 SC Freiburg Bayer Leverkusen  0-0  0 – 0
FAK  244 Manchester United Fulham  1-0  4 – 1
İTA  236 Lazio Chievo  0-0  0 – 1 T
BEL  235 Lokeren Anderlecht  0-0  0 – 2 T
İS2  240  3 Racing Santander Cordoba  1-1  1 – 3
İS2  238 Lugo Las Palmas  2-1  3 – 1
SSL  241 Gaziantepspor Fenerbahçe  1-0  1 – 2 T
İS2  239  2 Real Murcia Sporting Gijon  0-0  1 – 1
P1L  242 Konyaspor 1461 Trabzon  0-1  0 – 4
İS1  237 Levante Valladolid  1-1  2 – 1 T
FR1  233 Rennes Marsilya  0-1  2 – 2 T
YUN  231 Panionios Levadiakos  1-1  2 – 1
İNCL  185  1 Burnley Birmingham  0-1  1 – 2 T
İNCL  186 Charlton Athletic Sheffield Wednesday  0-0  1 – 2 T
İNCL  187 Nottingham Forest Watford  0-2  0 – 3 T
İN1  193 Portsmouth Hartlepool United  0-1  1 – 3
İKP  211 Dundee United Ross County  0-0  1 – 1 T
İNCL  184 Bristol City Ipswich Town  0-1  2 – 1 T
İN1  192 Leyton Orient Notts County  0-0  2 – 1
İKLK  212 Inverness C.T. Hearts  1  0-0  1 – 1  (PEN) T
İS1  228  1 Celta Vigo Real Sociedad  1-0  1 – 1 T
FAK  176 Derby County Blackburn Rovers  0-1  0 – 3
FAK  177 Huddersfield Town Leicester City  0-0  1 – 1
FAK  178 Hull City Barnsley  0-0  0 – 1
FAK  180 Middlesbrough Aldershot Town  0-0  2 – 1
İNCL  188  1 Wolverhampton Blackpool  1-1  1 – 2
İN1  189 AFC Bournemouth Crewe Alexandra  1-0  3 – 1
İN1  191 Colchester Walsall  0-0  2 – 0
İN1  194 Preston Coventry  1-1  2 – 2
İN2  198 Burton Albion Barnet  1-0  1 – 0
İN2  200 Dagenham & Redbridge Morecambe  0-0  1 – 2
İN2  202 Gillingham York City  0-1  1 – 1
İN2  204  1 Rotherham United Bristol Rovers  0-1  1 – 3
İBSL  210 Nuneaton Town Braintree Town  1-1  2 – 4
İK3  227 Rangers FC Montrose  1-0  1 – 1
İS2  229 Girona Guadalajara  0-0  2 – 0
İN2  199 Chesterfield Southend United  0-0  0 – 1
İN2  201 Fleetwood Town Oxford United  1-0  3 – 0
İN2  203 Plymouth Argyle Accrington Stanley  0-0  0 – 0
İBSL  206 Cambridge Grimsby Town  0-0  0 – 0
İBSL  209 Lincoln City Forest Green Rovers  0-2  1 – 2
İK1  213 Dumbarton Hamilton  1-0  3 – 1
İK1  214 Dunfermline Athletic Livingston  0-1  0 – 1
İK1  216 Greenock Morton Raith Rovers  0-0  1 – 0
İK1  217 Partick Thistle Cowdenbeath  2-1  2 – 1
İK2  219 Alloa Athletic Stranraer  1-0  4 – 1
İK2  220 Arbroath Forfar Athletic  1  2-0  3 – 1
İK2  222 East Fife Ayr United  3-2  3 – 3
AFUK  173 Fildişi Sahili Tunus  1-0  3 – 0 Maç tarafsız sahada oynandı
FAK  181 Norwich City Luton Town  0-0  0 – 1
FAK  174 Bolton Everton  1-1  1 – 2
FAK  175 Brighton Arsenal  1-1  2 – 3
FAK  183 Reading Sheffield United  2-0  4 – 0
İN1  190 Carlisle Scunthorpe United  0-0  1 – 1
İN1  195 Shrewsbury Town Bury  0-0  0 – 0
İN1  196 Tranmere Rovers Swindon Town  -  vs  ERT
İN2  197 Bradford City Wycombe  -  vs  ERT
İBSL  205 Alfreton Town Tamworth  -  vs  ERT
İBSL  207 Hyde Ebbsfleet United  -  vs  ERT
İBSL  208 Kidderminster Harriers Woking  -  vs  ERT
İK1  215 Falkirk Airdrie United  3-0  4 – 3
İK2  218 Albion Rovers Stenhousemuir  -  vs  ERT
İK2  221 Brechin City Queen of the South  -  vs  ERT
İK3  223 Annan Athletic Peterhead  -  vs  ERT
İK3  224 Berwick Rangers Stirling Albion  -  vs  ERT
İK3  225 East Stirlingshire Clyde  -  vs  ERT
İK3  226 Elgin City Queen`s Park  -  vs  ERT
FAK  179 Macclesfield Town Wigan  0-1  0 – 1
FAK  182 Queens P.R. Milton Keynes Dons  0-2  2 – 4
AL1  168 Mönchengladbach Fortuna Düsseldorf  2-0  2 – 1 T
AL1  167 Eintracht Frankfurt Hoffenheim  1-0  2 – 1 T
AL1  166 Augsburg Schalke 04  0-0  0 – 0 T
AL1  169 Fürth Mainz 05  0-0  0 – 3 T
AL1  170  1 Hannover 96 Wolfsburg  2-0  2 – 1 T
İTB  161 Padova Livorno  0-0  0 – 0
İTB  159 Grosseto Cittadella  1-1  3 – 1
İTB  163 Spezia Hellas Verona  0-0  0 – 1
İTB  160 Modena Ternana  0-0  1 – 2
İTB  164 Varese Virtus Lanciano  0-1  1 – 2
İTB  157 Cesena Vicenza  2-1  3 – 1
SSL  165 Gençlerbirliği Akhisar Bld.Genç.  1-0  1 – 0 T
İTB  156 Bari Ascoli  0-1  0 – 1
İTB  158 Empoli Novara  0-0  0 – 2
İTB  162 Pro Vercelli Reggina  0-0  0 – 0
AL3  149 Wacker Burghausen Borussia Dortmund II  1-2  2 – 2
AL3  151 Hansa Rostock Preussen Munster  1  0-1  0 – 2
AL3  152 Heidenheim 1846 Unterhaching  2-0  2 – 1
AL3  153  1 Osnabrück Karlsruher  0-2  2 – 3
AL3  155 Wehen Wiesbaden Babelsberg  1-0  1 – 0
FR2  147 Chateauroux Istres  2-0  2 – 0
FR2  148 Monaco Guingamp  1-1  2 – 2
AL3  150 Hallescher FC Stuttgarter Kickers  1-1  1 – 1
FAK  145 Stoke City Manchester City  0-0  0 – 1
BAL Vefa Küçükçekmece  5  1-2  vs  YAR
P1L  144  1 Karşıyaka Şanlıurfaspor  0-0  1 – 0 Maç seyircisiz oynandı T
BAL Sultangazispor Bağcılar  3  0-1  1 – 1
P1L  143 Kayseri Erciyesspor Bucaspor  0-0  0 – 0 T
BAL Elazığ İl Özel İdare Şahinbey Belediyespor  0-1  3 – 2
BAL Armutlu Belediyespor Bozcaadaspor  0-0  0 – 0
BAL Balıkesir Belediyespor Gönen Belediyespor  1-0  2 – 1
SSL  142 İst.Büyükşehir Bld. Bursaspor  2-0  4 – 1 T
P1L  141  1 Boluspor Tavşanlı Linyitspor  0-1  2 – 2 T
BAL Yakutiye Ardahanspor  1  1-0  4 – 0
BAL Kelkit Hürriyetspor Bayburt İl Özel İdare  0-1  0 – 1
BAL Yeni Diyarbakırspor Diyarbakır Kayapınar  1  0-0  0 – 1

 

Processing your request, Please wait....

Bir Cevap Yazın