Maç Sonuçları (Dünkü İddaa) 24.02.2013

MAÇLARIN ÖZETLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Maç Sonuçları (Dünkü İddaa) 24.02.2013

 
ARJ  429   River Plate Atletico Tigre  1  0-0  3 – 2      
MEK  428   Guadalajara Leon    1-0  2 – 1      
BRPL  427   Santos XV De Piracicaba    0-0  2 – 1      
BRPL  426   Ponte Preta Sao Bernardo FC    0-1  1 – 1      
BRPL  425   Ituano Guarani    0-1  2 – 2      
ARJ  424   Belgrano Cordoba Colon    1-0  2 – 1      
ARJ  419   Independiente Racing Club  1  1-0  2 – 0      
FR1  421   Paris S.G. Marsilya    1-0  2 – 0     T
ARJ  420   Atletico Rafaela Godoy Cruz    0-2  1 – 2      
İS2  423   Xerez Sabadell  1  0-0  0 – 1     T
İS1  422   Real Betis Malaga  1  3-0  3 – 0     T
İTA  416   Inter Milan    0-1  1 – 1     T
POR  415   Benfica Pacos Ferreira    1-0  3 – 0     T
İS2  414   Villarreal Las Palmas    1-0  1 – 1     T
BRPL  412  1 Bragantino Corinthians    0-0  2 – 2      
BRPL  413  1 Palmeiras Uniao Barbarense    0-0  1 – 0      
ROM  411   Dinamo Bucuresti FC Braşov  1  2-0  2 – 1      
İS1  409  1 Atletico Madrid Espanyol    1-0  1 – 0     T
İS2  410   Elche Huesca    1-1  3 – 1     T
MEK  408   Toluca Jaguares    0-1  2 – 1      
YUN  407   Olympiakos Piraeus Aris Saloniki    2-0  2 – 1     T
HIR  401   Hajduk Split Dinamo Zagreb    -  vs  ERT    
ÇEK  406   Sparta Prague Slovacko    0-0  4 – 0      
BEL  400  1 Standard Liege Genk    0-0  0 – 0     T
P1L  404   Adanaspor Adana Demirspor    0-1  1 – 1     T
SSL  403   Kardemir Karabük Akhisar Bld.Genç.    0-2  0 – 2     T
SSL  402   Fenerbahçe Kasımpaşa    0-1  3 – 1     T
İKP  399   Dundee United Hibernian    1-1  2 – 2     T
AL1  398   Fürth Bayer Leverkusen    0-0  0 – 0     T
POL  390   Ruch Chorzow Lech Poznan    0-2  0 – 4     T
ÇEK  387   Sigma Olomouc Slavia Prague    2-1  2 – 1      
İS2  395   Almeria Ponferradina    2-1  4 – 1     T
ROM  393   Otelul Galati Petrolul Ploieşti    0-0  0 – 1      
İS2  396   Girona Cordoba    0-0  2 – 0     T
İNLK  388  1 Bradford City Swansea City    0-2  0 – 5   Maç tarafsız sahada oynandı  
POR  392   Nacional Madeira Olhanense    1-0  3 – 1     T
FR1  389   Bordeaux Brest    0-1  0 – 2     T
POR  391   Moreirense Gil Vicente    0-0  0 – 0      
İS1  394   Celta Vigo Granada    1-1  2 – 1     T
HOL  386   AZ Alkmaar NAC Breda    0-1  0 – 1     T
YUN  385   Platanias AEK Atina    1-1  2 – 1     T
YUN  384  1 Panionios Panthrakikos    2-0  2 – 0     T
İSV  383   Basel Grasshoppers    0-0  0 – 0     T
AVU  382   RB Salzburg Rapid Wien  1  1-0  3 – 3      
AL1  381   Mönchengladbach Borussia Dortmund    0-1  1 – 1     T
ÇEK  372   Mlada Boleslav Pribram    0-0  1 – 0      
İTA  377   Juventus Siena    1-0  3 – 0     T
İNCL  373   Wolverhampton Cardiff    0-1  1 – 2      
İTA  374  1 Atalanta Roma    2-2  2 – 3     T
İTA  375   Bologna Fiorentina    -  vs  ERT   T
İTA  376   Cagliari Torino  2  1-0  4 – 3   Maç seyircisiz oynandı T
SSL  379   Kayserispor Gençlerbirliği    0-0  1 – 0     T
İTA  378   Parma Catania  1  0-2  1 – 2     T
HOL  367   Utrecht Roda  1  2-0  4 – 0     T
BEL  363   Club Brugge Anderlecht  1  1-0  2 – 2     T
İNP  364   Manchester City Chelsea    0-0  2 – 0     T
POL  368   GKS Belchatow Wisla Krakow  1  0-0  0 – 0     T
İNP  365   Newcastle United Southampton    2-1  4 – 2     T
HOL  366   Ajax ADO Den Haag    0-1  1 – 1     T
YUN  359   Asteras Tripolis Levadiakos    0-0  1 – 0     T
FR1  358   Lyon Lorient    1-1  3 – 1     T
P1L  362   Şanlıurfaspor Bucaspor  1  1-1  1 – 2     T
P1L  361   Denizlispor Samsunspor    1-1  2 – 1     T
YUN  360   Atromitos PAS Giannina    0-0  0 – 0     T
İSV  357   Thun Sion    3-0  4 – 0     T
İSV  356   St. Gallen Luzern  1  2-0  4 – 0     T
İKP  355   Celtic Dundee FC  1  1-0  5 – 0     T
AL2  354   Sandhausen Paderborn 07    1-0  1 – 3     T
AL2  353  1 Energie Cottbus Regensburg    0-1  1 – 1     T
AL2  352   Eintracht Braunschweig 1860 München    0-0  1 – 2     T
S3-3     Altınordu Mardinspor    1-0  4 – 0      
İTA  327   Sampdoria Chievo    1-0  2 – 0     T
S3-2     Hacettepe Trabzon Kanuni FK  1  1-0  2 – 0      
S3-2    1 Ümraniyespor Bursa Nilüferspor  2  1-0  3 – 0      
S3-3    1 Keçiörengücü Sancaktepe Belediyespor    2-0  2 – 2      
S3-3     Isparta Emrespor K.Maraş Belediyespor  1  1-0  1 – 1      
S3-3     Darıca Gençlerbirliği Elazığ Belediyespor    2-0  2 – 1      
HOL  326   Feyenoord PSV Eindhoven    0-1  2 – 1     T
S3-2     Belediye Bingölspor Silivrispor    1-0  1 – 1   Maç seyircisiz oynandı  
S3-2     Derince Belediyespor Sivas 4 Eylül Bld.    2-0  2 – 1      
S3-2     Manavgat Evrenseki Gebzespor    1-0  5 – 0      
S3-3     Gümüşhanespor Kocaelispor    0-2  0 – 2      
S2-B  328   Alanyaspor Kırklarelispor    0-0  0 – 1     T
S2-B  329   Denizli Belediyespor Yeni Malatyaspor    0-0  1 – 0     T
S2-B  330   Gaziosmanpaşa Çamlıdere Şekerspor    0-1  0 – 1     T
S2-B  333   Körfez Futbol Kulübü Ofspor    0-0  1 – 0      
S2-K  337   Çankırıspor Sarıyer    2-0  3 – 0      
S2-K  338  1 Fethiyespor Kahramanmaraş    0-2  0 – 3      
S2-K  340   Tepecikspor Giresunspor    0-0  2 – 0      
S2-K  341   Turgutluspor Sakaryaspor    0-0  1 – 0      
S3-1  343   Bergama Belediyespor Gölcükspor  1  0-0  2 – 0      
S3-1  345   Çorumspor Belediye Vanspor  1  0-0  0 – 0      
S3-1  346   Diyarbakır BŞB.Spor Kastamonuspor    0-0  0 – 0      
S3-1  349   Pazarspor Kayseri Şekerspor    0-0  0 – 0      
S3-1  350  1 Sandıklıspor Ankarademirspor    0-1  1 – 1      
S2-B  331   İskenderun Demir Çelikspor İnegölspor    0-0  0 – 1     T
S3-1  347   İstanbulspor Tekirova Belediyespor    2-0  2 – 1      
S2-B  332   Kızılcahamamspor A.Ş. Eyüp    1-0  2 – 2     T
S3-2     Dardanelspor Adıyamanspor  1  1-1  1 – 1      
S3-3     Yimpaş Yozgatspor Çorum Belediyespor    0-0  2 – 1      
S3-3     Erzurum Bş.Bld. Diyarbakırspor    2-0  5 – 0      
S2-B  334   Tokatspor Anadolu Selçukluspor    2-0  3 – 1     T
S2-K  335   Bandırmaspor Hatayspor    0-0  0 – 0      
S2-K  336   Bozüyükspor Nazilli Belediyespor    1-1  1 – 1      
S3-2    1 Kilimli Belediyespor Batman Petrolspor    0-0  0 – 1      
S3-3     Maltepespor Arsinspor    1-0  1 – 0      
S3-3     Oyak Renaultspor Beylerbeyi    2-0  2 – 0      
S2-K  342   Ünyespor Tarsus İdman Yurdu    0-0  1 – 0      
S3-1  348   Kırıkhanspor Siirtspor  2  1-0  4 – 0      
S2-K  339   İstanbul Güngörenspor Pendikspor    1-0  2 – 2      
S3-1  344   Beşikdüzüspor Anadolu Üsküdar 1908    0-0  0 – 0      
P1L  324   Kartalspor Ankaragücü    1-1  1 – 1     T
P1L  323   Karşıyaka G.Antep Bld.Spor    0-0  0 – 0     T
P1L  325   Konyaspor Göztepe    1-0  2 – 0     T
İS2  322   Real Madrid II Guadalajara    1-0  2 – 1     T
İS1  321   Rayo Vallecano Valladolid    0-0  1 – 2     T
BAL    3 Yeni Diyarbakırspor Erganispor  2  1-0  2 – 1      

 

 

Processing your request, Please wait....

Bu Habere Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>