MAÇLARIN ÖZETLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Maç Sonuçları (Dünkü İddaa) 06.03.2013

 
HON   Platense Real Espana 0-0 1 – 1      
HON   Motagua Deportes Savio 3-0 6 – 0      
HON   Vida Real Sociedad 0-2 0 – 2      
CON 477 Xelaju MC Monterrey 0-2 1 – 3      
LKU 478 Club Tijuana Corinthians 0-0 1 – 0      
MEKK   Celaya Merida FC 2-1 3 – 3      
LKU 479 Fluminense Huachipato 1-0 1 – 1      
MEKK   Atlante Pachuca 1-0 1 – 0      
HON   Atletico Choloma CD Olimpia 0-0 2 – 2      
MEKK   Irapuato Lobos BUAP 1-0 1 – 1      
KOLK   Once Caldas Deportivo Pereira 2-3 4 – 4      
KOLK   Cartagena Union Magdalena 3-0 5 – 1      
KOLK   Jaguares De Cordoba Atletico Nacional 0-1 1 – 1      
KOLK   Deportivo Pasto America 1-0 1 – 0      
KOLK   Deportivo Cali Cortulua Tulua 0-1 1 – 1      
KOLK   Cucuta Deportivo Atletico Bucaramanga 0-1 2 – 1      
KOLK   Medellin Envigado 1-0 2 – 1      
BRPL2   Portuguesa de Desportos Noroeste 1-0 3 – 0      
BRPL2   Guaratingueta Santo André EC 0-0 3 – 0      
BRPL2   Sao Jose EC Rio Claro 1-1 2 – 1      
ARJK   Deportivo Moron Instituto Cordoba 0-1 2 – 1      
BRPL2   Velo Clube Monte Azul 0-2 0 – 2      
BRPL2   Rio Branco SP Catanduvense 0-1 1 – 2      
LKU 475 Libertad Sporting Cristal 0-1 2 – 2      
LKU 476 Atletico Tigre Palmeiras 0-0 1 – 0      
BRPL2   Sao Carlos Juventus SP 0-0 1 – 0      
ARJK   Atletico Tucuman San Martin Tucuman 1-1 3 – 1      
KOLK   Atletico Huila Deportes Tolima 1-0 2 – 0      
KOLK   Patriotas Alianza Petrolera 0-0 0 – 0      
ARJK   Huracan Racing Olavarria 3-0 5 – 1      
KOLK   Fortaleza Deportes Quindio 1-0 1 – 1      
KOLK   Itagüi Ditaires Deportivo Rionegro 0-1 1 – 2      
ARJK   Gimnasia La Plata Excursionistas 0-0 0 – 0 (PEN)    
İN2 467 Bristol Rovers Exeter City 1-0 2 – 0      
İBSL 468 Macclesfield Town Lincoln City 0-1 2 – 1      
İBSL 469 Woking Mansfield Town 0-1 1 – 2      
İN1 466 Notts County Leyton Orient 1-0 1 – 1      
İKP 470 Dundee FC St. Mirren 0-1 2 – 1     T
ŞMP 472 Paris S.G. Valencia 0-0 1 – 1     T 
İCON   Corby Town Guiseley 1-2 2 – 3      
ŞMP 471 Juventus Celtic 1-0 2 – 0     T 
HAZ   Fas Mali 1-0 2 – 1      
BRPL2   Prudente Ferroviaria 2-0 2 – 0      
BRPL2   PAEC Santacruzense 1-0 4 – 0      
BRPL2   Gremio Osasco Capivariano 0-0 2 – 0      
AL3 465 Hansa Rostock Wacker Burghausen 1-0 1 – 0      
DAN 462 Aalborg Odense 2-1 2 – 2      
İTB 464 Modena Brescia 0-1 1 – 2      
İTB 463 Cesena Ascoli 1-1 1 – 2      
AVU 461 Wolfsberger AC RB Salzburg 1-0 1 – 1     T
MACLK   Debrecen Videoton Fehervar 0-0 0 – 0      
MACLK   Budapest Honved Pecsi MFC 2-1 3 – 3      
KOLK   Centauros Depor FC - vs ERT    
YUK 460 Levadiakos PAOK 0-0 0 – 0      
MACLK   Papa TFC Ferencvaros 1-0 4 – 2 (UZ)    
AFCC   Al Qadsia Shorta 0-0 0 – 1      
AFCC   Al Faisaly Dhufar 0-3 2 – 3      
HAZ   Inter U19 Arsenal U19 0-0 0 – 1      
AFCCH   Nepal Filistin 0-0 0 – 0      
AFCC   Al Shaab Ibb Duhok 1-2 1 – 3      
AFCC   Kelantan Maziya 0-0 1 – 1      
MACLK   Györi ETO Egri FC 2-1 3 – 3      
AFCCH   Myanmar Hindistan 0-0 1 – 0      
AFCCH   Laos Afganistan 1-0 1 – 1      
AFCC   Tampines Rovers Sai Gon XT 0-1 2 – 3      
S3-2   Belediye Bingölspor Bursa Nilüferspor 1-0 2 – 1      
S3-3 455 Gümüşhanespor Diyarbakırspor 5-0 5 – 1      
S3-3 459 Yimpaş Yozgatspor Kocaelispor 0-1 2 – 1      
S3-3 454 Erzurum Bş.Bld. Mardinspor (H:4) 2-0 4 – 1      
S3-1   Diyarbakır BŞB.Spor Ankarademirspor 0-0 1 – 1      
S3-3 453 Darıca Gençlerbirliği K.Maraş Belediyespor 1-1 1 – 1      
S3-2   Manavgat Evrenseki Adıyamanspor 0-0 2 – 3      
S3-3 457 Maltepespor Elazığ Belediyespor 0-0 0 – 0      
S3-1   İstanbulspor Anadolu Üsküdar 1908 0-1 0 – 1      
S3-1   Kayseri Şekerspor Siirtspor 1-0 1 – 0      
S3-1   Sandıklıspor Çorumspor 0-3 6 – 3      
S3-1   Fatih Karagümrükspor Kastamonuspor 2-0 2 – 1      
S3-2   Kilimli Belediyespor Sivas 4 Eylül Bld. 1-1 1 – 1      
S3-1   Pazarspor Gölcükspor 0-0 3 – 2      
S3-2   Ümraniyespor Aydınspor 1923 0-0 2 – 0      
S3-1   Bergama Belediyespor Orhangazispor 1-1 1 – 1      
S3-3 452 Çorum Belediyespor Arsinspor 1-1 2 – 2      
S3-3 451 Altınordu Beylerbeyi 0-0 2 – 1      
S3-1   Kırıkhanspor Tekirova Belediyespor 1-1 2 – 1      
S3-2   Silivrispor Trabzon Kanuni FK 1-0 1 – 0      
S3-2   Derince Belediyespor Erzincan Refahiyespor 0-0 1 – 1      
S3-3 458 Oyak Renaultspor Keçiörengücü 1-0 3 – 0      
S3-2   İskenderunspor 1967 Batman Petrolspor 0-0 3 – 0      
S3-3 456 Isparta Emrespor Sancaktepe Belediyespor 0-1 0 – 1      
S3-1   Beşikdüzüspor Belediye Vanspor 0-0 0 – 0      
S3-2   Hacettepe Gebzespor 0-0 1 – 1      
S3-2   Dardanelspor Menemen Bld. 0-1 0 – 1      
AFCC   Ravshan Al-Ramtha 0-0 0 – 1      
AFCCH   Bangladesh Kuzey Mariana Adaları 2-0 4 – 0      
AFCCH   Taiwan Guam 0-1 0 – 3      
AFCCH   Sri Lanka Mongolia 0-0 3 – 0      
İSR2   Hapoel Bnei Lod Hacoah Maccabi Ramat Gan - 1 – 1      
Processing your request, Please wait....

Bir Cevap Yazın