Maçları Sitemizden Canlı İzleyebilirsiniz. Uydu Canlı Yayın Listeleri ve Kanal Bilgileri Açıklanmıştır.

top

30 Ekim Pazar günü maçlar hangi kanalda 30.10.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  00:00 Independient Gimnasia  El Trece International  00:15 Huracan R. Central  TV Pública (argentina)  00:30 Santos Palmeiras    PFC International Sport 2 Israel SD / HD Sport TV2 (portugal) / HD  02:00 Estudiantes Racing Club  Telefé Locale  02:00 Fenerbahçe U21 Karabükspor U21  FB TV  02:00 Bursaspor U21 Konyaspor U21  Bursaspor TV  09:00 […]

Devamını Oku
top

29 Ekim Cumartesi günü maçlar hangi kanalda 29.10.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  03:15 Patronato Banfield  TV Pública (argentina)  09:35 Newcastle Jets Sydney  BT Sport 1 / HD  11:30 Sepsi Targoviste  Digi Sport 1 (rom) / HD Dolce Sport 1 / HD  11:50 West Sydney CC Mariners   Arena Sport 1 (serbia) Arena Sport 1 HD (cro) Arena Sport BiH BT Sport 2 / HD […]

Devamını Oku
top

15 Ekim Cumartesi günü maçlar hangi kanalda 10.10.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  09:00 SKA Energiya Vladivostok  MATCH! Nash Sport MATCH! Planeta  09:35 Sydney CC Mariners  BT Sport 1 / HD  11:50 MelbourneV Melbourne C  Arena Sport 1 HD (cro)BT Sport 1 / HD Sportdigital TV / HD  14:00 Greuther Fürth Heidenheim  Sky Bundesliga 4 / HD  14:00 D.Dresden Stuttgart  OTE Sport 3 HD […]

Devamını Oku
top

21 Ağustos Pazar günü maçlar hangi kanalda 21.08.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  01:30 Avai Bahia  PFC International  02:00 Philadelphia Toronto FC  Eurosport 2  EuroSport 2 France EuroSport 2 Sweden EuroSport Norge   02:30 Montreal Impact Chicago  Sky Sports 3 (uk/roi)   03:00 Botafogo Sport Recife  LİG TV 3  13:15 Penafiel Academica  Sport TV África 1   Sport TV1 (portugal)   13:30 Groningen Twente  Fox Sports 1  (nederland) Viasat Football (nor)  […]

Devamını Oku
top

20 Ağustos Cumartesi günü maçlar hangi kanalda 20.08.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  13:00 Urawa Reds Kawasaki  Sportdigital TV  HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia)  HD SportKlub 2 (slovenia)  13:45 Maritimo V.Guimaraes  Sport TV África 1  HD Sport TV1 (portugal)  HD  14:15 St.Johnstone Celtic  BT Sport 1  HD Digi Sport 2 (hun)  HD Digi Sport 2 (svk)  HD Setanta Sports Eurasia  HD Setanta […]

Devamını Oku
top

24 Nisan Pazar günü maçlar hangi kanalda 24.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  10:00 Kawasaki Urawa Reds  Sportdigital TV / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD SportKlub 1 (slovenia)  12:00 Amkar L.Moscow  13:00 Levante Ath. Bilbao  LİG TV 4  beIN Sports FRANCE 2 / HD Canal 9 (denmark) / HD Canal Liga / HD Dolce Sport 2 ONE Sport (israel) / […]

Devamını Oku
top

23 Nisan Cumartesi günü maçlar hangi kanalda 23.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  10:30 Guangzhou R&F Jiangsu Suning  Dubai Sports 1 / HD Ma Chaîne Sport / HD SportKlub 3 (slovenia)  12:00 HradecKral Opava  CT Sport / HD  13:15 Aves Sporting II  Sport TV1 (portugal) / HD  13:30 Osmanlıspor Antalyaspor  14:00 Karpaty Hoverla  2 2 (ukraine)  14:00 Stal Dnepr Metalist  14:00 Heidenheim Paderborn  Sky […]

Devamını Oku
top

10 Nisan Pazar günü maçlar hangi kanalda 10.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  00:30 DC United Whitecaps  Abu Dhabi Sports 5 HD  02:00 New York Kansas  Abu Dhabi Sports 4 HD Sky Sports 3 (uk) / 3HD  03:00 Miami FC Tampa Bay  Eurosport 2  EuroSport 2 Europe EuroSport 2 France HD EuroSport 2 Germany / HD EuroSport 2 Nordic HD EuroSport 2 Sweden HD […]

Devamını Oku
top

09 Nisan Cumartesi günü maçlar hangi kanalda 09.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  02:00 Philadelphia Orlando City  Abu Dhabi Sports 4 HD  03:15 Godoy Cruz San Lorenzo  Canal Fútbol / HD Digi Sport 1 (hun) / HD Digi Sport 1 (rom) / HD  10:15 CC Mariners Newcastle Jets  BT Sport 2 / HD  12:00 UTA B. Doam FC Brasov  Digi Sport 1 (rom) / […]

Devamını Oku
top

08 Nisan Cuma günü maçlar hangi kanalda 08.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  01:30 Boca Juniors Bolivar  Abu Dhabi Sports 3 HD Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 3 HD (cro) Fox Sports (italy) / HD OTE Sport 7 HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub (poland)  03:30 Caldense Ponte Preta  Abu Dhabi Sports 3 HD Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 3 HD […]

Devamını Oku
top

03 Nisan Pazar günü maçlar hangi kanalda 02.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  00:00 Chicago Philadelphia  Eurosport 2  EuroSport 2 Europe EuroSport 2 Germany / HD EuroSport 2 Nordic HD  00:30 Sao Paulo Oeste  Arena Sport 4 (serbia) Eleven Sports HD (poland) Sport TV2 (portugal) / HD  02:00 Patronato River Plate  Canal Fútbol / HD  10:00 Brisbane Roar Newcastle Jets  BT Sport 1 / […]

Devamını Oku
top

02 Nisan Cumartesi günü maçlar hangi kanalda 02.04.2016

Saat EV DEPL KANALLAR  03:15 Olimpo R. Central  Canal Fútbol / HD  09:15 Wellington P MelbourneV  BT Sport ESPN / HD  11:30 Sydney Adelaide Utd  BT Sport 2 / HD Sportdigital TV / HD  12:00 Ural FK Ufa  13:00 Gamba Osaka Yokohama  SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia)  13:15 Penafiel […]

Devamını Oku